Показать сообщение отдельно
Старый 16.05.2017, 19:03   #12137 (Ссылка на пост)
walery
Щас сменю себе статус
 
Аватар для walery
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 19/20
Today Сообщения
0/5 ssss14380
Адрес: там
Благодарил(а): 13,584
Благодарили 14,687 раз в 5,701 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 179 walery скоро в модераторы
walery скоро в модераторыwalery скоро в модераторыwalery скоро в модераторыwalery скоро в модераторыwalery скоро в модераторыwalery скоро в модераторыwalery скоро в модераторыwalery скоро в модераторыwalery скоро в модераторыwalery скоро в модераторыwalery скоро в модераторыwalery скоро в модераторыwalery скоро в модераторыwalery скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от Mister Hide Посмотреть сообщение
"Я не хочу прогнозувати рішення суду. Я думаю, що у нас достатньо міцна правова позиція, але ми не можемо нічого передбачити. Суд буде визначатися. Ми поважаємо рішення суду. Якщо ми виграємо, справедливість відновиться по відношенню до України. Якщо, не дай бог, буде інше рішення суду - це десятки мільярдів доларів, які не можуть бути пред'явлені, на мій погляд. Це ж наслідок підписання контракту Тимошенко. І нам Росія все порахувала, що вона підписала і поставила на 40 млрд дол. позов до суду. Доведеться передати Тимошенко замість грошей. Якщо вона підписала, нехай вона і несе за це відповідальність. Чому за це повинні платити українські громадяни? Іншого варіанту немає", - відповів прем'єр.
и шо за йухню несет этот гройсман??? ибо тимошенко была на гос посаде и действовала от имени ГОСУДАРСТВА УКРАИНА... если он не доволен ее работой то какого хера ее выпустили из тюрьмы и не привлекают к ответственности сейчас??? это нихера не проблема россии или каких-то других стран шо она наподписывала от имени государства... это наш внутренний головняк.
клоуны дешевые.
__________________
leave Ukraine is not emigration, this is evacuation
walery вне форума  
Ответить с цитированием
Эти 2 пользователей сказали Спасибо walery за хороший пост:
firma (17.05.2017), vald (17.05.2017)