Показать сообщение отдельно
Старый 12.06.2017, 01:40   #27 (Ссылка на пост)
VoVaN
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
2/20 16/20
Today Сообщения
0/5 ssss15340
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,964
Благодарили 31,498 раз в 8,874 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от Debian Посмотреть сообщение
Хуяссе, это чудо стоит 5ку
Покажи мені дешевшу станцію із повітрям та хорошим паяльником такого рівня, яку можна просто дістати з коробки та поставити на стіл...

Цитата:
Сообщение от Debian Посмотреть сообщение
а так купить обычную китайскую паялку, перешить ее кастомной прошивкой и получить это же самое за цену в более чем 2 раза меньше)
...бо займатися із інструментом секасом в мене немає ані часу, ані натхнення. Хто хоче - хай збирає своє та шукає/пише прошивки удвічі дешевше. Не маю жодних заперечень.

Цитата:
Сообщение от Debian Посмотреть сообщение
при стоимости оригинального паяльника в 15$ (Китайский 6$)
и термовоздушного фена, который обойдется в 20$
А де оригінальні по 15? Покаж, хочу дещо докупити. Бо у комплекті тільки два картриджі було.

Цитата:
Сообщение от Debian Посмотреть сообщение
Покажи уж внутрянки...интересно на чем собрано и как
Ще не розбирав. Опломбовано Хочу упевнитись що мені не знадобиться їхня гарантія.
Попередню розробку (301, таке ж, але паяльник звичайний та вдвічи дешевше, як ти й хотів) викладали - плата виглядає так ніби робили на кухні Згодом розберу, викладу.

Цитата:
Сообщение от Debian Посмотреть сообщение
и нифика хакко не дотягивает до ERSA ну вообще никак, хотя бы тем, что паяльник у немцев в полтора раза меньше и имеет мощность в 200Вт
Ну, по перше, вона коштує 5 за станцію з двома інструментами, а не 15+ за один паяльник, як та Ерса якою я працював.
По друге - так, я працював і з Ерсою і з цима Т12, можу порівнювати і різниці не відчув. У цієї тільки шнур товстіший (хоча й гнучкий та жаротривкий) і так, руків'я трохи більше, що не так зручно, ерсовський взагалі як фломастер з мотузочкою. З іншого боку, дехто навпаки не любить замаленькі паяльники Тут, пам'ятаю, десь обговорювали.
По третє, не знаю про які 200 Вт ти говориш і для чого потрібно так багато. У тих ерс з якими я працював - 80 Вт, у Акти - 70. В обох випадках було більш ніж достатньо. Діжки паяти якось за двадцять років не доводилося, масивну силовуху у будь-якому разі потрібно додатково підігрівати.

Цитата:
Сообщение от Debian Посмотреть сообщение
за 5К привен могли бы покупать ерсовские паялы и делать к ним блоки, это уж куда оправданее
От тобі і ідея для стартапу. Як почнеш серійно виробляти станції з ерсовськими паяльниками та фенами за таку ціну - обіцяю одразу ж купити, за 5К гривень Може навіть дві!
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю VoVaN за этот пост:
Debian (12.06.2017)