Показать сообщение отдельно
Старый 18.07.2017, 19:37   #4047 (Ссылка на пост)
VoVaN
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
3/20 16/20
Today Сообщения
0/5 ssss15341
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,965
Благодарили 31,503 раз в 8,875 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от Marichello Посмотреть сообщение
Раз Вы принесли это, предположил что верите тому что написано в статье.
Цитата:
Сообщение от Marichello Посмотреть сообщение
Как он все проверил и ушел от истребителя. Как неуловимый Джо из анекдота.
Цитата:
Сообщение от Marichello Посмотреть сообщение
Опять же в статье радуются как пилот его терял визуально из виду, а приведенная цитата уже вообще перевод темы
Зрозуміло.
Название:  8669443.png.jpg
Просмотров: 269

Размер:  303.9 Кбайт
По перше, якщо в тебе є зауваження до матеріалу - йди розповідати про них авторові, а не розмірковуй тут про те кого я недооцінюю та кому аплодую. Бо це перехід від предмету обговорення до особистості, тож або маніпуляція, або довбойобизм.
По друге, мені, м'яко кажучи, не дуже цікаво сперечатися щодо формулювань якихось журноламерів. Більш того, вони, як такі, мене не цікавлять абсолютно, так само як їх оціночні міркування, та твої оціночні міркування про їх оціночні міркування. Статтю я виклав лише задля фактологічних матеріалів, точніше траєкторії на мапі, викладати яку без контексту було б, м'яко кажучи, дещо незрозуміло.
По третє, інформацію щодо обльоту лінії розмежування я знаходив за добу до цього, але про Крим там не повідомлялося. Тому я загострив увагу на нових відомостях.

Цитата:
Сообщение от Marichello Посмотреть сообщение
И кстати, америкосы на своем Глобале и над нашей территорией летают, думаю объективы при этом шторками не закрывают
Одягни капелюшок з фольги - він тебе захистить.

Цитата:
Сообщение от Marichello Посмотреть сообщение
Если имелась ввиду техническая сложность - то читайте то, что я написал ранее. Если по поводу яиц у Путина - вопрос другой
Мені глибоко та відверто начхати, наскільки технологічно складним для педерації буде збити над окупованою територією України штатівський військовий літак, забезпечивши цим собі наступне коло пекла.

Цитата:
Сообщение от Marichello Посмотреть сообщение
про "Земля круглая" не только военные РФ знают.
Ну навіщо ти їм розповів?!
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.

Последний раз редактировалось VoVaN, 18.07.2017 в 20:22.
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием