Показать сообщение отдельно
Старый 05.08.2017, 11:35   #1 (Ссылка на пост)
Mister Hide
Avvocato selvaggiO
 
Аватар для Mister Hide
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 17/20
Today Сообщения
0/5 sssss7446
Благодарил(а): 3,145
Благодарили 8,574 раз в 2,992 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 109 Mister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторы
Exclamation Обережно: шахраї на телефоні! Фальшива служба банку

Вибачте, що в цьому розділі, та ще й "важлива тема", але ж...

Сьогодні мені зателефонували зі "служби безпеки Ощадбанку" з номеру
+38 095 579 5584 (це звичайний номер Vodafone) і одразу почали - чи не губили ви де банківську картку, чи є клієнтом банку, який пін-код та номер карти.
На моє природнє питання - а чого це в суботу, ще й зі звичайного номер, звонить "служба безпеки", почув відбірну лайку. У відповідь той хто дзвонив отримав те саме. Додатково я вказав, що розмова записується на диктофон
Будьте уважні і обережні!
З будь-якої зі служб банку Вам не будуть телефонувати зі звичайного номера.
Якщо Вам телефонують з банку, то цей номер буде починатися на 0 800 (плюс код країни +38), або 0 900 (плюс код країни), і лише для того, аби запропонувати вигідні (на думку банку) пропозиції чи запросити (!) до найближчого відділення банку для вирішення певних питань.
Якщо телефонують зі звичайного номера та просять Вас назвати Ваші особисті дані чи дані рахунку\картки - це шахраї!
Прохання, в цій теми, в разі таких випадків, описувати їх та розміщувати номера телефонів, з яких Вам телефонували.
Всім добра!
__________________
Війна - хе*ня, головне - маневри (с) Файна Юкрайна
Mister Hide вне форума  
Ответить с цитированием
Эти 3 пользователей сказали Спасибо Mister Hide за хороший пост:
glen61 (05.08.2017), kompanij (05.08.2017), moon (05.08.2017)