Показать сообщение отдельно
Старый 22.08.2017, 17:08   #79 (Ссылка на пост)
Mr. Freeze
DIY handyman
 
Аватар для Mr. Freeze
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 15/20
Today Сообщения
0/5 sssss8161
Благодарил(а): 6,107
Благодарили 7,140 раз в 2,987 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 94 Mr. Freeze скоро в модераторыMr. Freeze скоро в модераторыMr. Freeze скоро в модераторыMr. Freeze скоро в модераторыMr. Freeze скоро в модераторыMr. Freeze скоро в модераторыMr. Freeze скоро в модераторыMr. Freeze скоро в модераторыMr. Freeze скоро в модераторыMr. Freeze скоро в модераторыMr. Freeze скоро в модераторыMr. Freeze скоро в модераторыMr. Freeze скоро в модераторыMr. Freeze скоро в модераторыMr. Freeze скоро в модераторыMr. Freeze скоро в модераторыMr. Freeze скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
А точно добрива? Може отрутохімікати? Бо добрива, по-перше, не вносяться чайною ложечкою, а по-друге - їх простіше лити у воду, отрутохімікати ж можуть потребувати саме розпилення на листя.
Можливо і отрутохімікати ... Але вже не перший раз зустрічаю такий підхід до агровиробництва . Не знаю наскільки вигідно, (Боря он сумнівається ), але факт в тому, що до нас вже з Європи везуть такі моделі доволі масово
https://www.olx.ua/obyavlenie/selsko...tml#eda0a2f5c7
можливо саме тому, що самі в них уже розчарувались, та і враховуючи ціну (а ще і обслуговування) я не бачу перспектив в такому застосуванні .
Возити кокаїн (і не тільки) через кордон Мексика - США - то да ! А отрутохімікати - навряд ...
https://geektimes.ru/post/244662/
а якщо кому треба такий самий
Цитата:
шестимоторный Spreading Wings S900.
- знаю де купити незадорого, звертайтесь , гарний аппарат,
польотний контроллер Dji Wookong, літає в повному автоматі, вивіз на "точку" сам поїхав, а він може по таймеру підніматись і - по маршруту, там або скинув вантаж і повернувся, або приземлився ...
До речі таких пропозицій на OLX теж багатенько (квадрокоптер для перевозки груза), от тільки хто і що так перевозить - ніяк не зрозуміло, може цигарки в Угорщину ?!
__________________
Щоб на наступний Новий рік зеленими були тільки ялинки!

Последний раз редактировалось Mr. Freeze, 22.08.2017 в 17:36.
Mr. Freeze вне форума  
Ответить с цитированием