Показать сообщение отдельно
Старый 14.11.2017, 19:23   #32127 (Ссылка на пост)
VoVaN
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
3/20 16/20
Today Сообщения
0/5 ssss15341
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,965
Благодарили 31,503 раз в 8,875 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от walery Посмотреть сообщение
это еще почему? чем тогда мотивирована?
Інтересами виборців. Д - Демократія. Чи П - Популізм. Чи В - Відверненняуваги. У даному контексті абсолютно не важливо що саме з цього. Наступом на світську державу це буде лише у тому випадку, якщо формальним мотиватором дії будуть не об'єктивні фактори (населення, внутрішня/зовнішня політика, ПіАр, тощо), а якісь трансцендентні сутності та уявлення.

Цитата:
Сообщение от walery Посмотреть сообщение
только не повторяй то, шо ты написал во втором абзаце своего поста. ибо сам знаешь, шо это не про наш случай.
Просто ти не можеш у наукові методи, то ж і не зрозумів навіщо був той абзац
Ти навів загальну теорію (хоча вона і не була так формалізована. Принаймні я саме так зрозумів твою претензію): "призначення вихідного на релігійне свято - протиречить світскості держави". Я навів абстрактний приклад, який спростовує цю теорію. Все, більше мені робити нічого не треба - теорія спростована (себто твоя претензія щодо світської держави), поза залежністю від конкретних обставин. Майже так це і працює.
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.

Последний раз редактировалось VoVaN, 14.11.2017 в 19:31.
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием