Показать сообщение отдельно
Старый 17.04.2018, 13:35   #108 (Ссылка на пост)
VoVaN
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
3/20 16/20
Today Сообщения
0/5 ssss15341
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,965
Благодарили 31,503 раз в 8,875 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от AC Milan Посмотреть сообщение
Вован, тебе пора лечиться. как минимум у офтальмолога.
Так, я в курсі, дякую. А що, можеш порадити фахівця? У інституті Філатова (Одеса) не спромоглися. І яке це має відношення до цієї теми?

Цитата:
Сообщение от AC Milan Посмотреть сообщение
ни про какие системные проблемы ты своим постом особо не распространялся
Прочитай тему із початку - упродовж усієї теми, майже на будь яку новину/статтю про злом/уразливість знаходиться такий коментатор...

Цитата:
Сообщение от AC Milan Посмотреть сообщение
лишь дегенератски намекнув, что ждешь каких то дол..в.
... як ти. Який швиденько прибіг та підтримав статистику.
І, що тут найкумедніше, заявив що реакція на випадок із фейсбуком (може ще й на інші інциденти у інформаційній сфері?) - це шоу для лохів.

Цитата:
Сообщение от AC Milan Посмотреть сообщение
я же копнул гораздо глубже и шире
і тепер в тебе є класна вигрібна яма.

Цитата:
Сообщение от AC Milan Посмотреть сообщение
указав, что поведение юзеров в сети никаким образом не изменит глобальную систему.
та це і не стверджувалося, йолопе. Ти плутаєш із попереднім скандалом - коли було про маніпулятивну платну політичну рекламу. Так-так, тоді теж було "шоу для лохів", бо так авторитетно вважає Мілан.

Цитата:
Сообщение от AC Milan Посмотреть сообщение
что это ты изначально высказался глобально и системно
Я "висловився" розмістивши посилання на статтю. І спрогнозувавши що як завжди знайдуться ті, хто не зрозумів масштабність проблеми. Так і сталося.

Цитата:
Сообщение от AC Milan Посмотреть сообщение
а я дурак и мыслю слишком поверхностно.
Так і є. Ти все ще не розумієш про що йде мова і яка у цьому небезпека. Бо зі своєї глибокої та широкої вигрібної ями дивишся у зовсім не той бік.

Цитата:
Сообщение от AC Milan Посмотреть сообщение
з.ы. после больницы не забудь зайти в аптеку и приобрести средства контрацепции для таких целей, а то путлер нападет.
Цитата:
Сообщение от AC Milan Посмотреть сообщение
Для полного самоуспокоения можешь пойти вздро..ть на счетчик времени без рашогаза на сайте нафтогаза.
Схоже у Мілана якісь серйозні проблеми. Поспівчуваємо йому про всяк випадок.
Омг, нахіба я витрачаю на це створіння свій час...
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием