Показать сообщение отдельно
Старый 17.04.2018, 14:09   #109 (Ссылка на пост)
AC Milan
 
Аватар для AC Milan
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 14/20
Today Сообщения
0/5 sssss9507
Адрес: Imaginarium dida Panasa
Благодарил(а): 427
Благодарили 10,394 раз в 3,573 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 127 AC Milan скоро в модераторы
AC Milan скоро в модераторыAC Milan скоро в модераторыAC Milan скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
Так, я в курсі, дякую. А що, можеш порадити фахівця? У інституті Філатова (Одеса) не спромоглися. І яке це має відношення до цієї теми?


Прочитай тему із початку - упродовж усієї теми, майже на будь яку новину/статтю про злом/уразливість знаходиться такий коментатор...


... як ти. Який швиденько прибіг та підтримав статистику.
І, що тут найкумедніше, заявив що реакція на випадок із фейсбуком (може ще й на інші інциденти у інформаційній сфері?) - це шоу для лохів.


і тепер в тебе є класна вигрібна яма.


та це і не стверджувалося, йолопе. Ти плутаєш із попереднім скандалом - коли було про маніпулятивну платну політичну рекламу. Так-так, тоді теж було "шоу для лохів", бо так авторитетно вважає Мілан.


Я "висловився" розмістивши посилання на статтю. І спрогнозувавши що як завжди знайдуться ті, хто не зрозумів масштабність проблеми. Так і сталося.


Так і є. Ти все ще не розумієш про що йде мова і яка у цьому небезпека. Бо зі своєї глибокої та широкої вигрібної ями дивишся у зовсім не той бік.



Схоже у Мілана якісь серйозні проблеми. Поспівчуваємо йому про всяк випадок.
Омг, нахіба я витрачаю на це створіння свій час...
я так понял по теме тебе сказать все также нечего?

ладно, подожду пока ты разгребешься в своем дерьме и "постараюся написати дещо розгорнутішу статтю щодо цієї теми".
пока слив не защитан.
AC Milan вне форума  
Ответить с цитированием