Показать сообщение отдельно
Старый 23.04.2018, 20:04   #112 (Ссылка на пост)
VoVaN
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
2/20 16/20
Today Сообщения
0/5 ssss15340
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,965
Благодарили 31,498 раз в 8,874 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от AC Milan Посмотреть сообщение
толстовато ты начал.
Цитата:
Сообщение от AC Milan Посмотреть сообщение
такое может с хомяками разве что прокатить
Цитата:
Сообщение от AC Milan Посмотреть сообщение
лемминги (за счет которых, собственно говоря, и добиваются поставленные цели) на то и лемминги (или, как ты выразился - широкий загал)
Цитата:
Сообщение от AC Milan Посмотреть сообщение
что лемминги более податливее
З чого ти взагалі вирішив що це має якесь відношення до тебе? Те що ти "лемінг" чи ні, та тебе все влаштовує чи не влаштовує - це твоя особиста справа, я не намагаюся тебе у чомусь переконувати. Вище написане писалося не тобі і не для тебе. Твоя справа і твій рівень - цитувати лурк, ахуєнно жартувати про зір, дрочку та презервативи. Повторюю ще раз - дискусію із тобою щодо предмету треду я завершив трьома пстами вище.
Це, блять, просто смішно, коли на одній чаші терезів стоять мотиви того ж Cambridge Analytica, а на інщій - розповіді онаністаексперта-луркойоба про "єта всьо шоу для лахов" та "лємінгі-хамякі". Я прям не знаю хто переконливіший.
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием