Форум Херсона. Форум Херсонской молодежи, флейм, фотографии Херсона, политика в Херсоне, сетевой форум, сети Херсона


Приветствуем на Форум Херсона. Форум Херсонской молодежи..

На данный момент Вы находитесь на форуме как Гость и имеете очень ограниченные возможности и права. Что бы писать или отвечать в темах, загружать картинки, файлы на форуме Вам нужно зарегистрироваться, что совершенно бесплатно. Регистрация очень быстрая, не откладывайте эту процедуру!

Если возникнут проблемы с регистрацией напишите нам.

Галерея форума Блоги пользователей Список банов
Вернуться   Форум Херсона. Форум Херсонской молодежи. > >
Регистрация СправкаСтатистика Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Флейм :) *нудным вход воспрещен*

Ответ
 
Опции темы
Старый 27.05.2017, 16:42   #5761 (Ссылка на пост)
Avvocato selvaggiO
 
Аватар для Mister Hide
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 17/20
Today Сообщения
0/5 sssss7446
Благодарил(а): 3,145
Благодарили 8,574 раз в 2,992 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 109 Mister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторы
До речі, в ФБ наштовхнувся на тку інформацію:
Цитата:
Вот доступная мне цифры на Март 2017 года. Против Украины воюет ПРИМЕРНО
- 420+ танков - в основном Т-64, Т-72, и есть мало новые Т-90
- 850+ БТР/БМП
- 650+ Артиллерия, D-30, С-21, BM-21
- 220+ РСЗО
- 410+ ПВО
- 32.000+ ополченцев/шахтёров/чеченов/бурятов/уголовников
- 2.800+ офицеров, БОЛЬШИНСТВО это кадровые офицеры из ФСБ, ГРУ, СпецНаз, Вымпел, итд на ротации по 3-6 месяцев.
Всего они управляют:
- 12 Моторизированных стрелковых дивизий
- 10 Спецназ и Разведочных Батальонов
- 2 Танковых Батальона
- 2 Артиллериских Батальона
- 2 Батальона Логистические
Таке повідомлення містилося на сторінці осіб, яке мають відношення до США (с)

В цілому, нічого поганого чи страшного, але й позитиву не так багато. Історія військових операцій та конфліктів має безліч прикладів, коли набагато менше за чисельністю армія вистоювала проти більш сильнішою. При достатній підтримці та згуртованості армія України може повернути контроль над Донбасом та Кримом. Але, на жаль, серед громадян України не дуже високий рівень єдності, плюс наявність високого рівня корупції та внутрішніх шкідників...
__________________
Війна - хе*ня, головне - маневри (с) Файна Юкрайна
Mister Hide вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2017, 16:53   #5762 (Ссылка на пост)
Гаденыш
 
Аватар для Lester
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 16/20
Today Сообщения
0/5 sssss4648
Благодарил(а): 2,441
Благодарили 5,833 раз в 2,093 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 78 Lester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
С такими аргументами можете идти вести дискуссию с бабушками на лавочке.
Які "факти" - такі й аргументи. Чи ти дійсно вважаєш, що Крим окупували, щоб там не було баз НАТО? Чи ти не дивився численні відео з Гіркіним, де той розповідає чому почалася війна? Причина лише одна - відродження імперії.

Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Хорошо, спрошу по-другому: Вы бы хотели, чтобы Ваша страна была окружена военными базами недружественных государств?
Тобто зараз Україна стала дружньою до Росії? Або співпраця з НАТО не поширилася? Воювати з сусідами, та захоплювати їх територію - це прямий шлях до того "чтобы Ваша страна была окружена военными базами недружественных государств".

Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Какие Вам нужны ссылки? Об этом постоянно писали в разных новостях и по ТВ говорили.
"С такими аргументами можете идти вести дискуссию с бабушками на лавочке" (с)
__________________
- Слава Україні! - закричали они, вместо приветствия.
- Что это за фашизм?! - возмутился журналист Гундырев. - Откуда у них столько ненависти к русским?
Lester вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю Lester за этот пост:
VoVaN (27.05.2017)
Старый 27.05.2017, 17:09   #5763 (Ссылка на пост)
Местные мы
 
Аватар для Медвед
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 18/20
Today Сообщения
0/5 ssssss528
Адрес: Киев
Благодарил(а): 467
Благодарили 548 раз в 223 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 23 Медвед известное всем имяМедвед известное всем имяМедвед известное всем имяМедвед известное всем имя
Отправить сообщение для  Медвед с помощью ICQ
Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
Які "факти" - такі й аргументи. Чи ти дійсно вважаєш, що Крим окупували, щоб там не було баз НАТО? Чи ти не дивився численні відео з Гіркіним, де той розповідає чому почалася війна? Причина лише одна - відродження імперії. ...
Да при чём тут Гиркин? Кто он такой? Шестёрка.
Если не можете аргументировать, лучше помолчите. Так Вы хоть лицо сохраните.

Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
... Тобто зараз Україна стала дружньою до Росії? ...
Это почему?

Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
... Воювати з сусідами, та захоплювати їх територію - це прямий шлях до того "чтобы Ваша страна была окружена военными базами недружественных государств". ...
Вы или чего-то не понимаете или не хотите видеть очевидных вещей: окружение РФ военными базами НАТО началось задолго до текущих событий.

Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
... "С такими аргументами можете идти вести дискуссию с бабушками на лавочке" (с)
Я так понимаю, Вы не желаете даже пальцем пошевелить, чтобы хоть что-то узнать...
Ладно, в последний раз: https://www.google.com.ua/search?cli...BD%D0%BE%D0%B9
Смотрите на даты новостей...

И да, не нужно мне тыкать.
Спасибо.
Медвед вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2017, 17:18   #5764 (Ссылка на пост)
Местные мы
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 9/20
Today Сообщения
0/5 ssssss587
Благодарил(а): 11
Благодарили 282 раз в 160 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 11 costa драгоценность среди камнейcosta драгоценность среди камней
Цитата:
Сообщение от Mister Hide Посмотреть сообщение
Історія має безліч прикладів, коли набагато менше за чисельністю армія вистоювала проти більш сильнішою. При достатній підтримці та згуртованості армія України може повернути контроль над Донбасом та Кримом.
Оборонительная война, думается, нам по плечу, а вот для наступательной... Тут не обойтись без помощи союзников. На днях слышал интервью с двумя заокеанских спецами по вооружениям, один из них бывший сотрудник пентагона. Насколько понял, рф заметно отстает по авиации и флоту, зато танки, артиллерия и другие сухопутные виды техники опережают европейские и американские аналоги.

https://www.svoboda.org/a/28456181.html
costa вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2017, 17:33   #5765 (Ссылка на пост)
Гаденыш
 
Аватар для Lester
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 16/20
Today Сообщения
0/5 sssss4648
Благодарил(а): 2,441
Благодарили 5,833 раз в 2,093 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 78 Lester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Да при чём тут Гиркин? Кто он такой?
Це людина, яка почала війну. Яка отримувала накази з Кремля. Хоча, я так розумію, у нас тут на форумі є більш важливі люди, що знають набагато більше.

Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Вы или чего-то не понимаете или не хотите видеть очевидных вещей: окружение РФ военными базами НАТО началось задолго до текущих событий..
І де ці бази? Невже у самих країнах НАТО, що не мають жодних територіальних претензій до Росії? Навпаки, це Росія має свої бази у Придністров'ї, Абхазії, Осетії, Вірменії, Білорусі, Казахстані та ін. країнах. Мала й в Україні.

Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Я так понимаю, Вы не желаете даже пальцем пошевелить, чтобы хоть что-то узнать...
Ладно, в последний раз:
Смотрите на даты новостей....
"вот-вот нападут" і "россия собирает армию" - це дуже різні речі. Не треба брехати з розумним виглядом.
__________________
- Слава Україні! - закричали они, вместо приветствия.
- Что это за фашизм?! - возмутился журналист Гундырев. - Откуда у них столько ненависти к русским?
Lester вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2017, 17:40   #5766 (Ссылка на пост)
Щас сменю себе статус
 
Аватар для Marichello
 
Активность Longevity
0/20 17/20
Today Сообщения
0/5 sssss4008
Благодарил(а): 6,752
Благодарили 2,914 раз в 1,224 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 50 Marichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторы
Отправить сообщение для  Marichello с помощью ICQ
Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Я не являюсь военным экспертом. Но даже мне понятно, что Россия в военном плане гораздо сильнее Украины и Грузии вместе взятых.
И сама Украина ничего не сделает, сил не хватит.
Навалять может, но потери будут уже не десятки в неделю, а сотни и тысячи, а заткнуть такое количество ртов деньгами или угрозами не так легко
Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
На момент получения независимости у нас было:
1. Один из самых мощных ядерных потенциалов в мире.
2. Один из самых больших флотов.
3. Промышленность.
и т.д.
Что из этого у нас осталось сегодня?
Ядерное оружие - как его применять? еще удачных случаев не было.. По Москве долбануть? И это все понимают, поэтому его сдерживающая сила немного преувеличена.
Тактическое (снаряды и бомбы) еще так-сяк, но опять же миллион проблем. Заражение, всеобщее порицание и т.п.
Флот как по мне в луже Черного моря, которую можно ракетами перекидывать до противоположного берега - нифига не актуальная сила.
Промышленность да, но опять же завязки были на весь Союз, не было замкнутого цикла.
Я не хочу сказать что кучка президентов 1991-2017 ангелы, но и не согласен что в 1991 году мы были самодостаточной лодкой, а они вот взяли и проковыряли в ней дырки
Как пример - Беларусь, может у них Лукашенко не такая продажная сволочь. Я почему-то думаю что все их положительные достижения - за счет России
Цитата:
Сообщение от Mister Hide Посмотреть сообщение
До речі, в ФБ наштовхнувся на тку інформацію:

Таке повідомлення містилося на сторінці осіб, яке мають відношення до США (с)

В цілому, нічого поганого чи страшного, але й позитиву не так багато. Історія військових операцій та конфліктів має безліч прикладів, коли набагато менше за чисельністю армія вистоювала проти більш сильнішою. При достатній підтримці та згуртованості армія України може повернути контроль над Донбасом та Кримом. Але, на жаль, серед громадян України не дуже високий рівень єдності, плюс наявність високого рівня корупції та внутрішніх шкідників...
дуже важлива інформація від осіб США. Чомусь не враховано що в разі загострення строки наповнення Донбасу регулярними рф-військами обчислюються тижнями
__________________
Пусть кричат - уродина,
А она нам нравится
Marichello вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю Marichello за этот пост:
Медвед (27.05.2017)
Старый 27.05.2017, 17:41   #5767 (Ссылка на пост)
Местные мы
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 9/20
Today Сообщения
0/5 ssssss587
Благодарил(а): 11
Благодарили 282 раз в 160 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 11 costa драгоценность среди камнейcosta драгоценность среди камней
Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
Це людина, яка почала війну. Яка отримувала накази з Кремля.
Извиняюсь, что вмешиваюсь, но вроде человек так и сказал:
Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Шестёрка.
В чем противоречие?
costa вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2017, 17:51   #5768 (Ссылка на пост)
Гаденыш
 
Аватар для Lester
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 16/20
Today Сообщения
0/5 sssss4648
Благодарил(а): 2,441
Благодарили 5,833 раз в 2,093 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 78 Lester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от costa Посмотреть сообщение
Извиняюсь, что вмешиваюсь, но вроде человек так и сказал:

В чем противоречие?
Справа у тому, що "да при чём тут Гиркин? Кто он такой?" - це дешева спроба видати своє власне бачення (більше нічого не було) за більш важливий аргумент, ніж слова тих, хто знав цю "кухню" зсередини.
__________________
- Слава Україні! - закричали они, вместо приветствия.
- Что это за фашизм?! - возмутился журналист Гундырев. - Откуда у них столько ненависти к русским?
Lester вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2017, 18:29   #5769 (Ссылка на пост)
Местные мы
 
Аватар для Медвед
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 18/20
Today Сообщения
0/5 ssssss528
Адрес: Киев
Благодарил(а): 467
Благодарили 548 раз в 223 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 23 Медвед известное всем имяМедвед известное всем имяМедвед известное всем имяМедвед известное всем имя
Отправить сообщение для  Медвед с помощью ICQ
Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
Це людина, яка почала війну. Яка отримувала накази з Кремля. Хоча, я так розумію, у нас тут на форумі є більш важливі люди, що знають набагато більше. ...
Ну да. Армию он сам организовал, оружие случайно нашёл...
Почитайте немного литературы о геополитике. Думаю многое станет на свои места и Вы перестанете свои пробелы компенсировать передёргиваниями и съездами.

Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
... І де ці бази? Невже у самих країнах НАТО, що не мають жодних територіальних претензій до Росії? Навпаки, це Росія має свої бази у Придністров'ї, Абхазії, Осетії, Вірменії, Білорусі, Казахстані та ін. країнах. Мала й в Україні. ...
Верно.
Никогда не задавались вопросом: зачем нужны такие базы?
И сколько таких баз имеют разные страны и где?
А ну да, Вам же гуглом пользоваться лень: https://ru.wikipedia.org/wiki/Военны...ира_за_рубежом
По сравнению с "оплотами демократии" РФ просто младенец по количеству баз...

Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
... Мала й в Україні. ...
Ну так в Украине тоже есть. Или Крым это не Украина?

Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
...
"вот-вот нападут" і "россия собирает армию" - це дуже різні речі...
Да. Но это "собирание армии" нам подавалось как то, что нападение неизбежно и оно должно вот-вот произойти. И не нужно делать вид, что Вы этого не понимаете.

Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
...
Не треба брехати з розумним виглядом.
Если Вы с чем-то не согласны, старайтесь пожалуйста адекватно вести дискуссию, а не ляпать что попало.

Почесав затылок, юзер дописал через 19 минут
Цитата:
Сообщение от Marichello Посмотреть сообщение
Навалять может, но потери будут уже не десятки в неделю, а сотни и тысячи, а заткнуть такое количество ртов деньгами или угрозами не так легко ...
Учитывая их оснащённость и вооружение - потери их противников будут не намного меньше, если не больше.

Цитата:
Сообщение от Marichello Посмотреть сообщение
...
Флот как по мне в луже Черного моря, которую можно ракетами перекидывать до противоположного берега - нифига не актуальная сила.
Промышленность да, но опять же завязки были на весь Союз, не было замкнутого цикла. ...
Я имел в виду торговый флот, ЧМП.
Про промышленность согласен. Хотя при правильном подходе, думаю, можно было это всё сохранить, а не разосрать.

Цитата:
Сообщение от Marichello Посмотреть сообщение
...
Я не хочу сказать что кучка президентов 1991-2017 ангелы, но и не согласен что в 1991 году мы были самодостаточной лодкой, а они вот взяли и проковыряли в ней дырки
Как пример - Беларусь, может у них Лукашенко не такая продажная сволочь. Я почему-то думаю что все их положительные достижения - за счет России ...
На тот момент самодостаточными не были. Но у нас были все задатки, чтобы такими стать.

Цитата:
Сообщение от Marichello Посмотреть сообщение
...
Как пример - Беларусь, может у них Лукашенко не такая продажная сволочь. Я почему-то думаю что все их положительные достижения - за счет России ...
Я твёрдо убеждён, что дело в лидере.
Лукашенко не ангел, но он смог страну до кучи собрать.
С людьми нельзя иначе, особенно с нашими. Если давать поблажки, очень быстро всё растащат и развалят.

Почесав затылок, юзер дописал через 7 минут
Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
Справа у тому, що "да при чём тут Гиркин? Кто он такой?" - це дешева спроба видати своє власне бачення (більше нічого не було) за більш важливий аргумент, ніж слова тих, хто знав цю "кухню" зсередини.
Дело в том, что я пытаюсь разъяснить глобально, а Вы скатываетесь на отдельно взятые личности, которые само по себе никто и не значат ничего (без поддержки более серьёзных игроков).
И перестаньте уже пожалуйста городить про империю.

Последний раз редактировалось Медвед, 27.05.2017 в 18:37.
Медвед вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2017, 18:35   #5770 (Ссылка на пост)
Местные мы
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 9/20
Today Сообщения
0/5 ssssss587
Благодарил(а): 11
Благодарили 282 раз в 160 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 11 costa драгоценность среди камнейcosta драгоценность среди камней
Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
це дешева спроба видати своє власне бачення (більше нічого не було) за більш важливий аргумент, ніж слова тих, хто знав цю "кухню" зсередини.
Вы вроде ссылаетесь на видео, как гиркин чего-то там рассказывает. Ну если Вы верите подобным личностям, то вопросов нет. А так в общем элементарное крючкотворство, еще б к запятым придрались. Нудные вы. :D
costa вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2017, 19:55   #5771 (Ссылка на пост)
Гаденыш
 
Аватар для Lester
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 16/20
Today Сообщения
0/5 sssss4648
Благодарил(а): 2,441
Благодарили 5,833 раз в 2,093 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 78 Lester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Ну да. Армию он сам организовал, оружие случайно нашёл...
Звичайно ж ні.

“Режимы, посаженные, ясно что, при содействии Кремля, это уже бесполезно отрицать. И глупо отрицать это, изображать из себя просто уже дурака или дебила, если думать, что они сами такие образовались“ (с) Гіркін.

Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Верно.
Никогда не задавались вопросом: зачем нужны такие базы?
И сколько таких баз имеют разные страны и где?
А ну да, Вам же не гуглом пользоваться лень: https://ru.wikipedia.org/wiki/Военны...ира_за_рубежом
По сравнению с "оплотами демократии" РФ просто младенец по количеству баз...
Все це добре, але до чого тут саме НАТО? Чи можна одразу переходити до США та держдепу?

Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Ну так в Украине тоже есть. Или Крым это не Украина?
Де-факто - ні.

Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Да. Но это "собирание армии" нам подавалось как то, что нападение неизбежно и оно должно вот-вот произойти. И не нужно делать вид, что Вы этого не понимаете.
Якщо слова "нападение неизбежно и оно должно вот-вот произойти" ніхто не казав, то цього і не було. А загроза дійсно є, насамперед тому-що це важливий елемент тиску на Україну. И не нужно делать вид, что Вы этого не понимаете (с).

Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Если Вы с чем-то не согласны, старайтесь пожалуйста адекватно вести дискуссию, а не ляпать что попало.
"Об этом постоянно писали в разных новостях и по ТВ говорили"
"Я так понимаю, Вы не желаете даже пальцем пошевелить, чтобы хоть что-то узнать"
"Вы или чего-то не понимаете или не хотите видеть очевидных вещей"
"Если не можете аргументировать, лучше помолчите. Так Вы хоть лицо сохраните."
"И не нужно делать вид, что Вы этого не понимаете."
"А ну да, Вам же не гуглом пользоваться лень"
"Почитайте немного литературы о геополитике."
"С такими аргументами можете идти вести дискуссию с бабушками на лавочке."

І це пише людина, яка постійно змінює тему.

П.С. я не проти змінити тон бесіди, якщо ви зробите те саме.

Почесав затылок, юзер дописал через 55 минут
__________________
- Слава Україні! - закричали они, вместо приветствия.
- Что это за фашизм?! - возмутился журналист Гундырев. - Откуда у них столько ненависти к русским?

Последний раз редактировалось Lester, 27.05.2017 в 20:08.
Lester вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю Lester за этот пост:
elison_s (27.05.2017)
Старый 27.05.2017, 19:56   #5772 (Ссылка на пост)
Щас сменю себе статус
 
Аватар для Marichello
 
Активность Longevity
0/20 17/20
Today Сообщения
0/5 sssss4008
Благодарил(а): 6,752
Благодарили 2,914 раз в 1,224 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 50 Marichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторыMarichello скоро в модераторы
Отправить сообщение для  Marichello с помощью ICQ
Цитата:
2. Если наша армия такая сильная, что сдерживает натиск "регулярной армии РФ" (как нам говорят) на востоке, то почему на Крым не идём?
сдерживать натиск - надо гораздо меньше сил чем чтобы отвоевывать территории

Цитата:
Навалять может, но потери будут уже не десятки в неделю, а сотни и тысячи, а заткнуть такое количество ртов деньгами или угрозами не так легко ...
Цитата:
Учитывая их оснащённость и вооружение - потери их противников будут не намного меньше, если не больше.
Да никто и не спорит, но мы не скрываем потери и не скрываем, что воюем. А рф - скрывает.


Но задача например ПВО- не сбить все самолеты. Система ПВО должна создать такие условия чтобы предотвратить выполнение задачи атакующими.

Ну не надо нам сбивать бомбардировщик после того как он разрушил Каховскую ГЭС, нам надо чтобы он и не полетел в зону пуска.

Примерно так и вся армия - пусть будет 10000 против 100 000, но в случае наступления потери противника должны быть 5000. Тогда руководство сто раз подумает нападать-не нападать.
И речи не идет чтобы нападать нашей армией на ордлошнуюб, военный путь решения конфликта нельзя рассматривать до того времени, пока есть уверенность помощи РФ
__________________
Пусть кричат - уродина,
А она нам нравится
Marichello вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2017, 20:38   #5773 (Ссылка на пост)
Avvocato selvaggiO
 
Аватар для Mister Hide
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 17/20
Today Сообщения
0/5 sssss7446
Благодарил(а): 3,145
Благодарили 8,574 раз в 2,992 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 109 Mister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от Marichello Посмотреть сообщение

дуже важлива інформація від осіб США. Чомусь не враховано що в разі загострення строки наповнення Донбасу регулярними рф-військами обчислюються тижнями
І ось тут ми підходимо до самого цікавого - до національної єдності, а во в нас на жаль, не дуже вже й така гарна. Була б 65-70 відсотків від 100% - швидко провести мобілізацію населення й виставити армію в декілька мільйонів - було б не проблема. Я дуже сумніваюся, що в такому разі регулярна армія РФ почала б відкритий та масовий наступ.
__________________
Війна - хе*ня, головне - маневри (с) Файна Юкрайна
Mister Hide вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2017, 20:54   #5774 (Ссылка на пост)
Местные мы
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 9/20
Today Сообщения
0/5 ssssss587
Благодарил(а): 11
Благодарили 282 раз в 160 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 11 costa драгоценность среди камнейcosta драгоценность среди камней
Цитата:
Сообщение от Mister Hide Посмотреть сообщение
І ось тут ми підходимо до самого цікавого - до національної єдності, а во в нас на жаль, не дуже вже й така гарна. Була б 65-70 відсотків від 100% - швидко провести мобілізацію населення
А зараз скільки і що робити щодо створення такої єдності? І звідки така цифра: 65-70?
costa вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2017, 21:21   #5775 (Ссылка на пост)
.........................
 
Аватар для Деянира
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 17/20
Today Сообщения
0/5 ssss18028
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 38,819
Благодарили 33,671 раз в 9,983 постах
Галерея: 5
Вес репутации: 370 Деянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторы
Деянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
С такими аргументами можете идти вести дискуссию с бабушками на лавочке.
Хорошо, спрошу по-другому: Вы бы хотели, чтобы Ваша страна была окружена военными базами недружественных государств?


.
Конфликт в большинстве случаев имеет двусторонние прничины. То есть бувают конечно случаи когда имеешь дело с полным психопатом и от тебя в мирном разрешении мало чтио зависит, но тэто явно не тот случай. Не хочешь не дружественных государств - смени внешнюю политику. Сделай упор на что-то другое, не на экспансию. Большинство цивилизованных стран перенесли соперничество в торговлю и все от этого выиграли. Если Россия не может по-другому на данный момент, то это говорит плохо не о ее соседях, а в первую очередь о политике государства и об уровне развития.
Деянира вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2017, 21:51   #5776 (Ссылка на пост)
Avvocato selvaggiO
 
Аватар для Mister Hide
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 17/20
Today Сообщения
0/5 sssss7446
Благодарил(а): 3,145
Благодарили 8,574 раз в 2,992 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 109 Mister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от costa Посмотреть сообщение
А зараз скільки і що робити щодо створення такої єдності? І звідки така цифра: 65-70?
Зараз десь від 30 до 60 %, залежно від області та регіону України.
За аналогією. Пояснюю: 100 % підтримки населенням, наприклад, ідеї домінації однієї нації на іншою або ж побудови нової Атлантиди - це поєднання зусиль всіх жителів окремої країни чи контенту. Такого, на жаль, не буває. Але 65-70 % достатньо для кардинальних змін та реформ в країні в найкоротші строки чи надшвидкої мобілізації населення у разі відкритої агресії іншої країни. Причому, чим більше відсоток єдності громадян, тим складніше загарбати таку країну. Але, якщо засилля пропаганди піде не в той бік, то можливо те, що зараз відбувається в РФ, де якраз більшість населення підтримує чергового імбіцильного диктатора.
P.S. Що робити? Не сидіти на дупі та сподіватися, що хтось зробить вам добре чи за вас поліпшить ваше ж життя. Тобто, треба долучатися до тих, хто: а) виступає за єдність країни; б) слідкує за можновладцями аби не крали й працювали; в) підтримує ВСУ; г) спонукає інших до вставання з дупи
__________________
Війна - хе*ня, головне - маневри (с) Файна Юкрайна
Mister Hide вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю Mister Hide за этот пост:
WhiteGremlin (27.05.2017)
Старый 27.05.2017, 22:23   #5777 (Ссылка на пост)
Местные мы
 
Аватар для Медвед
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 18/20
Today Сообщения
0/5 ssssss528
Адрес: Киев
Благодарил(а): 467
Благодарили 548 раз в 223 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 23 Медвед известное всем имяМедвед известное всем имяМедвед известное всем имяМедвед известное всем имя
Отправить сообщение для  Медвед с помощью ICQ
Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
...
Все це добре, але до чого тут саме НАТО? Чи можна одразу переходити до США та держдепу? ...
А НАТО разве не США управляет (прямо или косвенно)?

Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
...
Якщо слова "нападение неизбежно и оно должно вот-вот произойти" ніхто не казав, то цього і не було. ...
Учитесь читать между строк. Не обязательно это было прямо говорить, чтобы нагнать истерию. Именно "нападение должно вот-вот произойти" и подразумевалось.
Я считал, что это довольно очевидные вещи, которые не нужно дополнительно разъяснять.

Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
...
А загроза дійсно є, насамперед тому-що це важливий елемент тиску на Україну. И не нужно делать вид, что Вы этого не понимаете (с). ...
То, что это элемент давления никто и не отрицает.

Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
...
"Об этом постоянно писали в разных новостях и по ТВ говорили"
"Я так понимаю, Вы не желаете даже пальцем пошевелить, чтобы хоть что-то узнать"
"Вы или чего-то не понимаете или не хотите видеть очевидных вещей"
"Если не можете аргументировать, лучше помолчите. Так Вы хоть лицо сохраните."
"И не нужно делать вид, что Вы этого не понимаете."
"А ну да, Вам же не гуглом пользоваться лень"
"Почитайте немного литературы о геополитике."
"С такими аргументами можете идти вести дискуссию с бабушками на лавочке."

І це пише людина, яка постійно змінює тему.
...
Ваши доказательства? Где я постоянно меняю тему?

Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
...
П.С. я не проти змінити тон бесіди, якщо ви зробите те саме. ...
Такой тон задали именно Вы фразами типа "Казки для малят".
Либо спорьте аргументированно, либо не спорьте вообще.
Медвед вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2017, 22:34   #5778 (Ссылка на пост)
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
2/20 16/20
Today Сообщения
0/5 ssss15340
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,964
Благодарили 31,498 раз в 8,874 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
НАТО мріє захопити снігерію тільки у вологих снах вати, просякнутої настоянкою глоду на великодержавності. Це байка суто для внутрішнього вживання, не треба ретранслювати сюди цю дурню на серйозних щщах.
Якби дехто о 14-му не почав міняти у Європі кордони - НАТО б так і сконало тихенько згодом, як і українська армія (яка, за думкою дуже багатьох людей протягом довгого часу, взагалі не потрібна та дарма марнує гроші). Достатньо подивитися на динаміку витрат та загальну активність НАТО, до анексії та після. Тож хуйлішко всіх так добре переграв, що аж вийшло якось навпаки.

А щодо висерів про сильну армію та відбити назад Крим і Донбас... Ну, по перше, для наступальної операції потрібні в рази більші сили, ніж для оборони; навіть якщо не брати до уваги саму "силу зброї" - для цього потрібне значно складніше планування, зв'язок, координація та логістика. Логістика і координація - це взагалі мало не найважливіші фактори взагалі. Тобто утримувати позиції без такої гарячої фази що була о 14-ому та 15-ому значно легше та пов'язано із меншими втратами і витратами. До речі Крим, з точки зору логістики, це та ще фортеця.
Те ж саме актуально і з іншого боку порєбрика: можуть і напасти, можуть і просунутися. Але це буде пов'язано із величезними втратами, та, окрім того, знов об'єднає суспільство тут і мобілізує його на захист від зовнішньої загрози, в той час як там - навпаки, спровокує зростання невдоволеності владою.
Це називається "паритет".
По друге - ми всі нормальні люди, які хочуть жити і, бажано, спокійно. І одна справа - ризикувати життям ставши на захист своїх міст від ззапорєбрикової навали, і зовсім інша - усе кинути і кудись попертися, воювати на території де третина цивільних це ватні довбойоби і ти ніби то прийшов їх звільняти. Тобто, звичайно, можна спробувати, але втрати з попереднього пункту сколихнуть суспільство та спровокують невдоволеність. Але не тому що адіннарод та мишебратья, і навіть не тому що "моя хата з краю", а тому, що ми не вважаємо що "баби іщо нарожают" та що державність важливіша за життя воїнів. Ментальність, знаєте, інша. Щоб в цьому переконатися достатньо порівняти ззапоребриків, котрі "задля великої мети" ладні казати що в них і сина-то ніколи не було, із нашими селами, де труну із загиблим виходить зустрічати, стоячи навколішки, мало не все населення.
По-трете, є ще економічна складова. Та зовнішньополітична. Наразі ми більш-менш дряпаємося до гори, долаємо економічний спад та ведемо на диво успішну дипломатію із сусідами по планеті. Одні тільки санкції проти кацапів варті дуже багато. Якщо ж ми поліземо воювати - вірогідно, станеться із нами економічний, політичний та дипломатичний кірдик.
По-четверте - а ті хто задають такі дебільні запитання самі-то готові одного ранку прокинутися посеред справжньої війни, а не у своєму затишному манямирку, у якому війна десь далеко і всі її прояви - це поодинокі сюжети в новинах та заблокований вкантактік, а не навичка безпомилково розрізняти на слух калібр ворожої міни?...

"Почитайте немного литературы о геополитике. Думаю многое станет на свои места и Вы перестанете свои пробелы компенсировать передёргиваниями и съездами"... Краще про "Національну потужність" як сукупність факторів і парадокси їх взаємодії, у викладенні нашого інструктора НГУ. "Гєополітіку" краще залишити ящерикам та ілюмінатам, бо це не нашого розуму та інформованості питяння.
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.

Последний раз редактировалось VoVaN, 27.05.2017 в 22:45.
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием
Эти 4 пользователей сказали Спасибо VoVaN за хороший пост:
Lester (28.05.2017), Turismo (27.05.2017), WhiteGremlin (28.05.2017), Деянира (27.05.2017)
Старый 27.05.2017, 23:01   #5779 (Ссылка на пост)
Местные мы
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 9/20
Today Сообщения
0/5 ssssss587
Благодарил(а): 11
Благодарили 282 раз в 160 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 11 costa драгоценность среди камнейcosta драгоценность среди камней
Цитата:
Сообщение от Mister Hide Посмотреть сообщение
Зараз десь від 30 до 60 %, залежно від області та регіону України.
За аналогією. Пояснюю: 100 % підтримки населенням, наприклад, ідеї домінації однієї нації на іншою або ж побудови нової Атлантиди - це поєднання зусиль всіх жителів окремої країни чи контенту.
Это речь про Германию и ссср конца 30-ых начала 40-ых? Или показалось? Извиняюсь, просто пару человек тут так заумно изъясняются, что иногда проскакивает некая двусмысленность. Все таки все эти проценты выглядят очень сомнительно. То, что меня бы заставило поверить в единство общества, не произошло после событий 14 года. Такое впечатление, что та же банда 2.0 и осталась. Хотя скорее всего опять выбрали не тех.
costa вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2017, 23:48   #5780 (Ссылка на пост)
Avvocato selvaggiO
 
Аватар для Mister Hide
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 17/20
Today Сообщения
0/5 sssss7446
Благодарил(а): 3,145
Благодарили 8,574 раз в 2,992 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 109 Mister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от costa Посмотреть сообщение
Это речь про Германию и ссср конца 30-ых начала 40-ых? Или показалось? Извиняюсь, просто пару человек тут так заумно изъясняются, что иногда проскакивает некая двусмысленность. Все таки все эти проценты выглядят очень сомнительно. То, что меня бы заставило поверить в единство общества, не произошло после событий 14 года. Такое впечатление, что та же банда 2.0 и осталась. Хотя скорее всего опять выбрали не тех.
Про Німеччину 30-40 років - то до Росії. На теренах північного сусіда історія не те, що пішла по циклу й повторюється, там ба більше - все перевершується.

Одна з головних проблем українців (та що там українців - всіх "єСєНДешників" - тих хто живе на території колишнього СРСР) -це надія на інших людей, представників держави, діячів з сусідніх держав, інопланетян з Марсу, що ось саме вони прийдуть й щось змінять, що самим українцям для цього не треба нічого робити та реально боротися. Ще більше - на жаль, в більшості українців короткочасна память превалює над довгостроковою. Вони чомусь забули події 2004-2005 років, й з упертістю баранів почали йти по тих же граблях.
__________________
Війна - хе*ня, головне - маневри (с) Файна Юкрайна
Mister Hide вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю Mister Hide за этот пост:
WhiteGremlin (28.05.2017)
Старый 28.05.2017, 00:01   #5781 (Ссылка на пост)
Местные мы
 
Аватар для Медвед
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 18/20
Today Сообщения
0/5 ssssss528
Адрес: Киев
Благодарил(а): 467
Благодарили 548 раз в 223 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 23 Медвед известное всем имяМедвед известное всем имяМедвед известное всем имяМедвед известное всем имя
Отправить сообщение для  Медвед с помощью ICQ
Цитата:
Сообщение от Деянира Посмотреть сообщение
... Не хочешь не дружественных государств - смени внешнюю политику. Сделай упор на что-то другое, не на экспансию. ...
Всем мил не будешь. Кому-нибудь что-нибудь обязательно будет не нравиться.

Цитата:
Сообщение от Деянира Посмотреть сообщение
... Большинство цивилизованных стран перенесли соперничество в торговлю и все от этого выиграли. ...
Примеры?

Цитата:
Сообщение от Marichello Посмотреть сообщение
сдерживать натиск - надо гораздо меньше сил чем чтобы отвоевывать территории ...
Согласен.

Цитата:
Сообщение от Marichello Посмотреть сообщение
...
Да никто и не спорит, но мы не скрываем потери и не скрываем, что воюем. А рф - скрывает. ...
С момента начала АТО читал неоднократно интервью довровольцев, волонтёров, которые помогали в том числе убитых вывозить.
Так вот, когда официально заявляли о 2-3 убитых, часто только один из этих волонтёров в этот день вывозил более 5 тел.

Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
НАТО мріє захопити снігерію тільки у вологих снах вати, просякнутої настоянкою глоду на великодержавності. Це байка суто для внутрішнього вживання, не треба ретранслювати сюди цю дурню на серйозних щщах. ...
Никто не говорил про захватить.
А вот нанести упреждающий удар - да.
Не стоит также забывать о том, что в 1947 году Черчилль хотел нанести ядерный удар по СССР...

Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
...
А щодо висерів про сильну армію та відбити назад Крим і Донбас... Ну, по перше, для наступальної операції потрібні в рази більші сили, ніж для оборони; навіть якщо не брати до уваги саму "силу зброї" - для цього потрібне значно складніше планування, зв'язок, координація та логістика. Логістика і координація - це взагалі мало не найважливіші фактори взагалі. Тобто утримувати позиції без такої гарячої фази що була о 14-ому та 15-ому значно легше та пов'язано із меншими втратами і витратами. До речі Крим, з точки зору логістики, це та ще фортеця.
Те ж саме актуально і з іншого боку порєбрика: можуть і напасти, можуть і просунутися. Але це буде пов'язано із величезними втратами, та, окрім того, знов об'єднає суспільство тут і мобілізує його на захист від зовнішньої загрози, в той час як там - навпаки, спровокує зростання невдоволеності владою. ...
Ок, согласен.


Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
...
По друге - ми всі нормальні люди, які хочуть жити і, бажано, спокійно. І одна справа - ризикувати життям ставши на захист своїх міст від ззапорєбрикової навали, і зовсім інша - усе кинути і кудись попертися, воювати на території де третина цивільних це ватні довбойоби і ти ніби то прийшов їх звільняти. ...
США так постоянно делают. И ничего.

Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
...
По-трете, є ще економічна складова. Та зовнішньополітична. Наразі ми більш-менш дряпаємося до гори, долаємо економічний спад та ведемо на диво успішну дипломатію із сусідами по планеті. Одні тільки санкції проти кацапів варті дуже багато. Якщо ж ми поліземо воювати - вірогідно, станеться із нами економічний, політичний та дипломатичний кірдик.
...
Санкции - это конечно да. Только почему-то Европа их с большим трудом сама терпит.

Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
...
По-четверте - а ті хто задають такі дебільні запитання самі-то готові одного ранку прокинутися посеред справжньої війни, а не у своєму затишному манямирку, у якому війна десь далеко і всі її прояви - це поодинокі сюжети в новинах та заблокований вкантактік, а не навичка безпомилково розрізняти на слух калібр ворожої міни?...
...
Не готов. Вопрос был чисто гипотетический.

Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
...
"Гєополітіку" краще залишити ящерикам та ілюмінатам, бо це не нашого розуму та інформованості питяння.
Не согласен.
Нужно видеть и понимать мир более глобально.
Медвед вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю Медвед за этот пост:
vovan234 (28.05.2017)
Старый 28.05.2017, 00:14   #5782 (Ссылка на пост)
.........................
 
Аватар для Деянира
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 17/20
Today Сообщения
0/5 ssss18028
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 38,819
Благодарили 33,671 раз в 9,983 постах
Галерея: 5
Вес репутации: 370 Деянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторы
Деянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторыДеянира скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Всем мил не будешь. Кому-нибудь что-нибудь обязательно будет не нравиться.
Ты никому не будешь нравиться, если будешь вести себя агресивно. Вопрос стоит в данном случае не в редких недружественных соседях, а в совершенно закономерном противодействии агрессивной политике.


Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Примеры?
Европейские страны. Надеюсь для вас не секрет что они все между собой воевали не одну сотню лет.
Деянира вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю Деянира за этот пост:
WhiteGremlin (28.05.2017)
Старый 28.05.2017, 00:21   #5783 (Ссылка на пост)
Гаденыш
 
Аватар для Lester
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 16/20
Today Сообщения
0/5 sssss4648
Благодарил(а): 2,441
Благодарили 5,833 раз в 2,093 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 78 Lester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
А НАТО разве не США управляет (прямо или косвенно)?
http://www.nato.int/cps/uk/natohq/to...1767.htm#cl103

Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Учитесь читать между строк. Не обязательно это было прямо говорить, чтобы нагнать истерию. Именно "нападение должно вот-вот произойти" и подразумевалось.
Читайте мою відповідь між рядків.

Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Ваши доказательства? Где я постоянно меняю тему?
Наприклад: "везде писали, что вот-вот нападут" -> "собирает войска, а не нападут, учитесь читать между строк", "базы НАТО" -> "базы отдельных стран".

Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Я считал, что это довольно очевидные вещи, которые не нужно дополнительно разъяснять.
Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Либо спорьте аргументированно, либо не спорьте вообще.
Якщо вам здається, що завдяки таким фразам ваш коментар виглядає більш аргументованим, то це не так. Це все ще "А НАТО разве не США управляет" та "Учитесь читать между строк".
__________________
- Слава Україні! - закричали они, вместо приветствия.
- Что это за фашизм?! - возмутился журналист Гундырев. - Откуда у них столько ненависти к русским?
Lester вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю Lester за этот пост:
WhiteGremlin (28.05.2017)
Старый 28.05.2017, 01:09   #5784 (Ссылка на пост)
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
2/20 16/20
Today Сообщения
0/5 ssss15340
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,964
Благодарили 31,498 раз в 8,874 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
А вот нанести упреждающий удар - да.
Теж внутрішня страшилка.

Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Не стоит также забывать о том, что в 1947 году Черчилль хотел нанести ядерный удар по СССР...
Ти мабуть не знаєш, але з іншого боку був такий позабутий зараз термін як світова революція, який до кінця 20х років був, фактично, "політикою партії". Тож, з оглядом на отримання совком ядерної боньби та того факту що він, як держава, пережив війну - в цьому немає нічого дивного.

Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
США так постоянно делают. И ничего.
По-перше, ми - не США, по друге - США можуть собі дозволити завалити ворога розумними бомбами та іншими хеллфайрами з бойових дронів, під час чого мати із втрат один зламаний ніготь в оператора.
До речі один з моментів, що я упустив у попередньому пості. Умови ведення бойових дій! Так, ми, теоретично, можемо вибити ворога з Донбасу до самого кордону. Це, навіть, не дуже складно. Не беремо до уваги відповідні дії потім. Але! Немає змоги зробити це чисто. От взагалі немає. Якби наша країна називалася Ізраїль і мала б дуже-дуже багато сучасної високоточної зброї, засобів зв'язку, розвідки, ПВО та персоналу на все це - можливо, якісь варіанти і були б. Ізраїльтяни вміють. Але хай там як, але ми все ж таки значно ближчі до рівня рф, ніж до Ізраїлю у військово-технічному плані. Згадай що залишилося від міст де йшли бойові дії під час чеченськіх війн, чи в Сирії. Так, ми можемо. Але не можемо, бо буде неймовірна кількість супутніх жертв та знищена вщент інфраструктура. Нам це не потрібно. Війна у містах - це майже цілковите знищення. Тому і кажуть що в нас немає віськового вирішення проблеми.
Так, теоретично є "компромісний" військовий варіант: робиться заява, що за п'ять годин місто буде зачищено, цивільним прохання покинути зону бойових дій, хто не покине - вважається ворогом. Біженців евакуюють у фільтраційні лагері, місто оброблять війська: артилерія та авіація знищує все що може бути укриттям та техніку, після чого заходить своя техніка та спецпідрозділи і добивають вціліле. Так робиться. У результаті - місто не дуже-то і побите, цивільних втрат теж не дуже багато. Але це все одно п-ц, все одно ми так не зможемо, та все одно нам так не дозволять.

Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Только почему-то Европа их с большим трудом сама терпит.
У корінь дивишся. Саме тому - це неймовірна перемога нашої зовнішньої політики, чого, чомусь, не розуміють.
Звісно "с бальшим трудом сама тєрпіт"! Звісно, бо санкції - то є економічний тягар, для себе в тому числі. А ти що думав, санкції - то через несприйняття несправедливості вводять?! Ні. Є економічна зацікавленність їх не вводити - і це очевидно. Не будемо вдаватися у полеміку навколо спекуляцій "кому большє врєдіт", але шкодить в обидва боки (за невеличким винятком). Якщо політична мотивація ззовні це змогла пересилити - це неабияке досягнення, бо, насправді, на стороні "за санкції" нічого іншого майже не буває.

Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Не согласен.
Нужно видеть и понимать мир более глобально.
Ти не розумієш одну важливу річ.
Я зараз не хочу вдаватися у полеміку на тему "Геополітики не існує" - із цим, краще, до товариша Домініканця, так же відомого як Пациент_13.
Але. Ми тут вже згадували нещодавно ефект Данінга-Крюгера... Розумієш, правило про те що розуміння глобальних принципів компенсує незнання окремих фактів - може і працює у класичній фізиці (де для всього-всього достатньо пам'ятати лише закон збереження енергії), але працює воно не завжди і не всюди. Часто - навпаки, вводить в оману, бо ти вважаєш що розуміння якихось принципів дозволить тобі щось розуміти суть в конкретних ситуаціях, просто похибка твого прогнозу буде не 5%, а 15%. Але це зовсім не так. Те що здається дрібницею - інколи міняє все до "навпаки". Я не раз у цьому переконувався та ходив по граблях. Застерігаю від цього.
Так, ти можеш вивчати, наприклад, історію чи соціальну психологію і на базі цього досить влучно прогнозувати що буде робити суспільство за якихось визначених умов - просто інтерполюючи вхідні параметри. Але у складних та неоднорідних системах така "інтерполяція" не працює від слова "зовсім", я б не радив тобі читати "что-то по гєополітікє" і після цього вважати що розумієш мотиви держав чи їх лідерів, і на базі цього можеш розмірковувати про те що вони зроблять і як треба поступати. Спойлер: бо немає ніякого глобального задуму. Є лише черга випадковостей, оціночних прогнозів та несподіванок.
Не кажучи вже про те, що будь що з того що ти можеш знайти "па гєапалітікє" - це заангажований під ту чи іншу сторону, імовірно пропагандистський, погляд. Чи взагалі вброс.
Це не "відєть і понімать мір болєє голбально", це ілюзія.
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.

Последний раз редактировалось VoVaN, 28.05.2017 в 01:19.
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием
Эти 5 пользователей сказали Спасибо VoVaN за хороший пост:
Lester (28.05.2017), P.MoUsE (28.05.2017), PhoeniXX (28.05.2017), WhiteGremlin (28.05.2017), Деянира (28.05.2017)
Старый 28.05.2017, 11:25   #5785 (Ссылка на пост)
кухонный политконсультант
 
Аватар для P.MoUsE
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 14/20
Today Сообщения
0/5 sssss9118
Адрес: херWIN
Благодарил(а): 8,389
Благодарили 6,530 раз в 3,144 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 88 P.MoUsE скоро в модераторыP.MoUsE скоро в модераторыP.MoUsE скоро в модераторыP.MoUsE скоро в модераторыP.MoUsE скоро в модераторыP.MoUsE скоро в модераторыP.MoUsE скоро в модераторыP.MoUsE скоро в модераторыP.MoUsE скоро в модераторыP.MoUsE скоро в модераторыP.MoUsE скоро в модераторыP.MoUsE скоро в модераторыP.MoUsE скоро в модераторыP.MoUsE скоро в модераторыP.MoUsE скоро в модераторыP.MoUsE скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от Marichello Посмотреть сообщение
Примерно так и вся армия - пусть будет 10000 против 100 000, но в случае наступления потери противника должны быть 5000. Тогда руководство сто раз подумает нападать-не нападать.
Ага, щаз... У них дидываевали, закидывание врага трупами своих солдат это неотъемлемая черта командования мацковскими вайсками.
__________________
Сколько волка не корми, он не будет мимими
P.MoUsE вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю P.MoUsE за этот пост:
WhiteGremlin (28.05.2017)
Старый 28.05.2017, 12:01   #5786 (Ссылка на пост)
Местные мы
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 9/20
Today Сообщения
0/5 ssssss587
Благодарил(а): 11
Благодарили 282 раз в 160 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 11 costa драгоценность среди камнейcosta драгоценность среди камней
Цитата:
Сообщение от P.MoUsE Посмотреть сообщение
закидывание врага трупами своих солдат это неотъемлемая черта командования мацковскими вайсками.
Ну не стоит считать врага совсем дебилами. Недооценка очень чревата. Все таки не те времена, чтобы даже кацапы шли так массово и безропотно на убой. А так конечно, принцип жизнь-копейка издревле присущ тамошнему населению.
costa вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 28.05.2017, 12:56   #5787 (Ссылка на пост)
Гаденыш
 
Аватар для Lester
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 16/20
Today Сообщения
0/5 sssss4648
Благодарил(а): 2,441
Благодарили 5,833 раз в 2,093 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 78 Lester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от costa Посмотреть сообщение
Все таки не те времена, чтобы даже кацапы шли так массово и безропотно на убой.
Це не завадило Першій чеченській. А тут - за Путіна, повернути братській народ, за Русь, за СРСР, можем повторить, проти фашистів, проти США, за РПЦ, показати хохлам їхнє місце та т.ін. Рівень мотивації набагато вищий ніж у середині 90-х.
__________________
- Слава Україні! - закричали они, вместо приветствия.
- Что это за фашизм?! - возмутился журналист Гундырев. - Откуда у них столько ненависти к русским?
Lester вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю Lester за этот пост:
P.MoUsE (28.05.2017)
Старый 28.05.2017, 17:50   #5788 (Ссылка на пост)
Местные мы
 
Аватар для Медвед
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 18/20
Today Сообщения
0/5 ssssss528
Адрес: Киев
Благодарил(а): 467
Благодарили 548 раз в 223 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 23 Медвед известное всем имяМедвед известное всем имяМедвед известное всем имяМедвед известное всем имя
Отправить сообщение для  Медвед с помощью ICQ
Цитата:
Сообщение от Деянира Посмотреть сообщение
Ты никому не будешь нравиться, если будешь вести себя агресивно. Вопрос стоит в данном случае не в редких недружественных соседях, а в совершенно закономерном противодействии агрессивной политике. ...
США ведёт себя агрессивно. Это не мешает бОльшей части мира целовать их по очереди в пятую точку.

Цитата:
Сообщение от Деянира Посмотреть сообщение
...
Европейские страны. Надеюсь для вас не секрет что они все между собой воевали не одну сотню лет.
Воевали. И не только между собой. После последней войны и 100 лет ещё не прошло.
В том, что они успокоились, немалую роль сыграл выросший военный потенциал тех, на кого они нападали. А не торговля.
Торговля развивалась параллельно и не сильно зависела от войн.

Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
http://www.nato.int/cps/uk/natohq/to...1767.htm#cl103
...
Де-юре так.
Де-факто нет. Например: https://www.facenews.ua/news/2017/347971/
Бывший премьер-министр Франции об этом говорит. Думаю он знает предмет гораздо лучше нас.

Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
Наприклад: "везде писали, что вот-вот нападут" -> "собирает войска, а не нападут, учитесь читать между строк"...
Я же объяснил, что имелось в виду.

Цитата:
Сообщение от Lester Посмотреть сообщение
... "базы НАТО" -> "базы отдельных стран".
...
Пример может и не совсем корректный, зато чётко показывает расстановку сил.

Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
Теж внутрішня страшилка. ...
Так для чего эти базы нужны тогда?

Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
... Ти мабуть не знаєш, але з іншого боку був такий позабутий зараз термін як світова революція, який до кінця 20х років був, фактично, "політикою партії". Тож, з оглядом на отримання совком ядерної боньби та того факту що він, як держава, пережив війну - в цьому немає нічого дивного. ...
Был. Но в этой же статье написано, что до конца 20-х годов от этой идеи отказались.
Так что не думаю, что идея Черчилля была связана именно с этим.

Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
...
По-перше, ми - не США, по друге - США можуть собі дозволити завалити ворога розумними бомбами та іншими хеллфайрами з бойових дронів, під час чого мати із втрат один зламаний ніготь в оператора.
До речі один з моментів, що я упустив у попередньому пості. Умови ведення бойових дій! Так, ми, теоретично, можемо вибити ворога з Донбасу до самого кордону. Це, навіть, не дуже складно. Не беремо до уваги відповідні дії потім. Але! Немає змоги зробити це чисто. От взагалі немає. Якби наша країна називалася Ізраїль і мала б дуже-дуже багато сучасної високоточної зброї, засобів зв'язку, розвідки, ПВО та персоналу на все це - можливо, якісь варіанти і були б. Ізраїльтяни вміють. Але хай там як, але ми все ж таки значно ближчі до рівня рф, ніж до Ізраїлю у військово-технічному плані. Згадай що залишилося від міст де йшли бойові дії під час чеченськіх війн, чи в Сирії. Так, ми можемо. Але не можемо, бо буде неймовірна кількість супутніх жертв та знищена вщент інфраструктура. Нам це не потрібно. Війна у містах - це майже цілковите знищення. Тому і кажуть що в нас немає віськового вирішення проблеми.
Так, теоретично є "компромісний" військовий варіант: робиться заява, що за п'ять годин місто буде зачищено, цивільним прохання покинути зону бойових дій, хто не покине - вважається ворогом. Біженців евакуюють у фільтраційні лагері, місто оброблять війська: артилерія та авіація знищує все що може бути укриттям та техніку, після чого заходить своя техніка та спецпідрозділи і добивають вціліле. Так робиться. У результаті - місто не дуже-то і побите, цивільних втрат теж не дуже багато. Але це все одно п-ц, все одно ми так не зможемо, та все одно нам так не дозволять.
...
Согласен.

Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
...
У корінь дивишся. Саме тому - це неймовірна перемога нашої зовнішньої політики, чого, чомусь, не розуміють.
Звісно "с бальшим трудом сама тєрпіт"! Звісно, бо санкції - то є економічний тягар, для себе в тому числі. А ти що думав, санкції - то через несприйняття несправедливості вводять?! Ні. Є економічна зацікавленність їх не вводити - і це очевидно. Не будемо вдаватися у полеміку навколо спекуляцій "кому большє врєдіт", але шкодить в обидва боки (за невеличким винятком). Якщо політична мотивація ззовні це змогла пересилити - це неабияке досягнення, бо, насправді, на стороні "за санкції" нічого іншого майже не буває.
...
Мне всё-таки кажется, что наша внешняя политика тут не особо при чём.
Более того, год-полтора назад я сравнивал цены на авто (Рено и ЗАЗ) в РФ и у нас и выкладывал тут на форуме. В РФ цены были гораздо ниже.
Наш Ланос у них стоил % на 40 дешевле, чем у нас. Санкции? Не слышал...

Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
... Ти не розумієш одну важливу річ.
Я зараз не хочу вдаватися у полеміку на тему "Геополітики не існує" - із цим, краще, до товариша Домініканця, так же відомого як Пациент_13.
...
Ок. Каждый остался при своём мнении.

Последний раз редактировалось Медвед, 28.05.2017 в 18:38.
Медвед вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю Медвед за этот пост:
vovan234 (28.05.2017)
Старый 28.05.2017, 23:05   #5789 (Ссылка на пост)
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
2/20 16/20
Today Сообщения
0/5 ssss15340
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,964
Благодарили 31,498 раз в 8,874 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Так для чего эти базы нужны тогда?
Як же я люблю ці роздуми про оточення базами НАТО...
Гаразд, що таке, на твою думку, є оці "бази НАТО", якими "оточують", для чого вони потрібні і який мають військовий потенціал? Це, мабуть підземні шахти балістичних ракет із ядерним озброєнням, націлені на москву, та системи ПРО у кожному другому місті, а також тисячі танків і бомбардувальників?...

Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Был. Но в этой же статье написано, что до конца 20-х годов от этой идеи отказались.
Так что не думаю, что идея Черчилля была связана именно с этим.
А ще там написано чому від цього відмовились. Бо зрозуміли що пупок розв'яжеться у існуючих умовах. Не тому, що це погано, не тому що не потрібно - а лише тому що із клятими буржуїнами довелося торгувати, та обмежитись планом "Б": створити навколо себе захисний пояс сателітів. Кінець другої світової та отримання ЯЗ - радикальна зміна умов та балансів, тож не можна гарантувати що до цієї ідеї б не повернулися.
Про що суперечка, взагалі?! Я не розумію. Що, ти можеш сказати що у совку ні в кого не виникало ідеї про превентивний удар по комусь?! Легендарна ядерна торпеда - прям-таки взірець миролюбності та цілковитої оборони.
До чого тут взагалі це гівно про те що кровожерні-хтось-там-о-47-ому хотів напасти на нещасний миролюбний совок (ну не напав же, нє?)? Особливо як аргумент в контексті розмови - чому кацапи анексували Крим. Люб'язний, пробачте, ви в своєму розумі?...


Цитата:
Сообщение от Медвед Посмотреть сообщение
Мне всё-таки кажется, что наша внешняя политика тут не особо при чём.
Более того, год-полтора назад я сравнивал цены на авто (Рено и ЗАЗ) в РФ и у нас и выкладывал тут на форуме. В РФ цены были гораздо ниже.
Зовнішня політика України нєпрічом, бо запорєбріком дешевщі зази.
Все, я спати.
Доки я сплю - можеш спробувати пригадати клімат у світі щодо санкцій о 14-му після анексії. Підказка: всім по***.
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю VoVaN за этот пост:
Деянира (28.05.2017)
Старый 29.05.2017, 12:19   #5790 (Ссылка на пост)
Местные мы
 
Аватар для Медвед
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 18/20
Today Сообщения
0/5 ssssss528
Адрес: Киев
Благодарил(а): 467
Благодарили 548 раз в 223 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 23 Медвед известное всем имяМедвед известное всем имяМедвед известное всем имяМедвед известное всем имя
Отправить сообщение для  Медвед с помощью ICQ
Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
Як же я люблю ці роздуми про оточення базами НАТО...
Гаразд, що таке, на твою думку, є оці "бази НАТО", якими "оточують", для чого вони потрібні і який мають військовий потенціал? Це, мабуть підземні шахти балістичних ракет із ядерним озброєнням, націлені на москву, та системи ПРО у кожному другому місті, а також тисячі танків і бомбардувальників?... ...
Ядерным вряд-ли. Но нельзя исключать вероятности того, что возможность прикрутить ядерные боеголовки на имеющееся вооружение, предусмотрена.
По поводу предназначения этих баз я первый вопрос задал.

Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
...
А ще там написано чому від цього відмовились. Бо зрозуміли що пупок розв'яжеться у існуючих умовах. Не тому, що це погано, не тому що не потрібно - а лише тому що із клятими буржуїнами довелося торгувати, та обмежитись планом "Б": створити навколо себе захисний пояс сателітів.
...
Ок.

Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
...
Про що суперечка, взагалі?! Я не розумію. Що, ти можеш сказати що у совку ні в кого не виникало ідеї про превентивний удар по комусь?! Легендарна ядерна торпеда - прям-таки взірець миролюбності та цілковитої оборони.
...
Во время холодной войны такие планы были не только у СССР.
Например вот: http://nk.org.ua/geopolitika/ssha-pl...ey-zemli-54894
Там и про назначение военных баз есть.

Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
...
Зовнішня політика України нєпрічом, бо запорєбріком дешевщі зази. ...
Не нужно мои слова перекручивать.
Санкции против РФ ввели бы и без нашей внешней политики.
А про авто пример был приведён, чтобы показать, что несмотря на санкции, авто, произведённые в Украине, в РФ продаются дешевле. Это немного диссонирует с заявлениями о санкциях, Вам не кажется?
Работая в закупках, неоднократно сталкиваюсь с ситуациями, что для рынка РФ многие товары известных европейских производителей стоят гораздо дешевле, чем для рынка Украины (Danfoss, Schneider, Okuma, DMG, ...).
Медвед вне форума  
Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 2 (пользователей - 0 , гостей - 2)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Время на сервере: 09:26.

Регистрация Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

vBulletin 3, Copyright © 2000-2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Русский перевод: zCarot, Vovan & Co