Показать сообщение отдельно
Старый 30.09.2015, 14:15   #7830 (Ссылка на пост)
pasic
Кажется, надолго
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 12/20
Today Сообщения
0/5 ssssss332
Благодарил(а): 476
Благодарили 672 раз в 154 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 18 pasic пример для подражанияpasic пример для подражанияpasic пример для подражанияpasic пример для подражанияpasic пример для подражания
Платна риболовля в найближчі роки українцям не загрожує

Плата за користування водоймами рибалками-любителями буде введена лише після наведення ладу у рибному господарстві України




Про це під час засідання уряду заявив голова Держрибагентства Ярема Ковалів, передає depo.ua.
"Агентство відгукнулося на ініціативу, яка надходила від громадянських активістів, асоціацій. Мова йшла про те що у всіх європейських країнах любитель має отримати докумети і заплатити, перш ніж вийти на воду", - заявив Ковалів.
За його словами, запроваджувати плату за любительську риболовлю можна тоді, коли буде лад на водоймах, коли не буде браконьєрів.
"Тобі пройде широке обговорення. Говорити про платну риболовлю цього і наступного року не можна", - додав Ковалів.
Нагадаємо, в рамках реформування рибного господарства України буде ліквідовано Держрибінспекцію. На зміну їй прийде рибний патруль.

Почесав затылок, юзер дописал через 45 секунд
И ладушки, и Слава Богу!

Почесав затылок, юзер дописал через 2 минуты
Хотя тоже непонятно, если я захочу половить с берега на Днепре или еще каком - то его рукаве...а этот рукав отведен к промысловому использованию...значит ниЗЗя??? Правда я никого спрашивать особенно не буду, но все же...
pasic вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю pasic за этот пост:
Paradoks (30.09.2015)