Показать сообщение отдельно
Старый 18.05.2017, 19:46   #5717 (Ссылка на пост)
Mister Hide
Avvocato selvaggiO
 
Аватар для Mister Hide
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 17/20
Today Сообщения
0/5 sssss7446
Благодарил(а): 3,145
Благодарили 8,574 раз в 2,992 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 109 Mister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторы
Зайшов я якось на один ресурс в ФБ - схоже за все, що російський.
Там був допис про відомого російського режисера А. Балабанова (серія "Брат" із Бодровим-молодшим). Ну я й залишив свій коментар. Я не сподівався, що мені росіянці почнуть ставити вподобайки (причому злісна "мордяха" лише одна). Що за коментар - ви можете бачити на скрінові. Навіть більше, коли один із незадоволених написав класичний вираз на кшталт "доскакались" (ну ви зрозуміли, так), інші росіянці відповіли йому не досить ввічливо.
Невже холодильник перемагає?
Изображения
 
__________________
Війна - хе*ня, головне - маневри (с) Файна Юкрайна
Mister Hide вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю Mister Hide за этот пост:
Деянира (18.05.2017)