Показать сообщение отдельно
Старый 27.05.2017, 13:55   #9828 (Ссылка на пост)
VoVaN
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
3/20 16/20
Today Сообщения
0/5 ssss15342
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,965
Благодарили 31,504 раз в 8,875 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от Деянира Посмотреть сообщение
короче когда оппоненты закончатся
Це має виглядати якось так:

Щоправда, як вважають поважні дони, навіть у цьому випадку ми вже до обіду знайдемо нові теми дискусій, бо відсутність взаємних претензій є неприродним станом для людства, навіть якби всі були одного кольору, віри, національності, статі, тощо

Цитата:
Сообщение от Деянира Посмотреть сообщение
Ні, час нічого не вирішує.
Історію пишуть переможці. Тому кримські татари - "зрадники", і велика частина стада (якщо не більшість) у сучасній снігерії із цим погоджується. Як і з тим, що сталін молодць і що кримських татар правильно зробили що депортували.
І позаяк я чогось не дуже хочу повторити долю депортованих кримських татар, загиблих під час голодомору українців, розстріляних у Новочеркаську робітників, вбитих у 1969 чехів, моїх родичів постраждалих від етнічної чистки відомої як "операція "Вісла"" о 47-ому, вбитих у своїх містах чеченців та грузинів, та ще незліченної кількості вбитих, закатованих, депортованих і відправлених у трудові лагері - я, краще, не буду чекати доки "історія вирішить" щось там. Тому і надалі робитиму все від мене залежне для того щоб моя країна була якомога далі від цього мордору. І їй вже нарешті дали спокійно жити та вирішувати свої внутрішні питання самостійно.

Кацапи, відїбіться від нас та йдіть вже до біса.
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием
Эти 3 пользователей сказали Спасибо VoVaN за хороший пост:
Estet (27.05.2017), WhiteGremlin (27.05.2017), Деянира (27.05.2017)