Показать сообщение отдельно
Старый 04.08.2017, 14:56   #5911 (Ссылка на пост)
VoVaN
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
3/20 16/20
Today Сообщения
0/5 ssss15341
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,965
Благодарили 31,504 раз в 8,875 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от alexandrius Посмотреть сообщение
То истинно кацапский вариант "перевода".
Перше правило безпечного поводження зі зброєю - завжди вважати що вона заряджена. Перше правило безпечного поводження з пацаками - завжди вважати що пацак 3,14здить.
* * *

телефонна розмова із давнім приятелем за мототусовкою, який п'ять років тому поїхав
Цитата:
...
- вчора зустрів %ім'я%. Він же нібито сисадміном був? Зараз у Червоному Хресті. Я був дуже здивований коли його побачив.
- так, вже третій рік там. Ще тактичну медицину викладає.
- фігасє. А як там %ім'я%?
- норм, депутат зараз. Потроху волонтерить та також вивчає тактичну медицину.
- що, серйозно? Депутат?!
- угу.
- неймовірно. Коли в %ім'я% брав твій новий номер - вона пожартувала що ти зараз в армії
- ну, насправді я демобілізувався вже, вона напевне не знала.
- ти служив?!
- ну так. А зі мною %перелік імен спільних знайомих%, а %перелік імен% і досі служать.
- та ви що там, усі й***улись у своєму Херсоні?!
- нє, ми нормальні. Й***увся %ім'я%, він тепер дуже сильно росіянин, у ПМР живе. Наскільки мені відомо.
- доречі! Він же мені телефонував на початку 2014-го. Казав що я п***р та фашист, і що він приїде вб'є моїх дітей, дружину та мене. Я і не зрозумів що він верзе.
- а, ну то ласкаво прошу до клуба тих, кого пообіцяв вбити %ім'я%. Тепер ти трохи розумієш.
...
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием