Показать сообщение отдельно
Старый 13.09.2017, 08:04   #5988 (Ссылка на пост)
Mister Hide
Avvocato selvaggiO
 
Аватар для Mister Hide
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 17/20
Today Сообщения
0/5 sssss7446
Благодарил(а): 3,145
Благодарили 8,574 раз в 2,992 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 109 Mister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторыMister Hide скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
Не варто використовувати такі аргументи, навіть як жарт.
Бо це "вирвана з контексту" інформація, яку можна повертати будь-яким боком і важко оцінити об'єктивно, виходячи з реалій та контексту, але вона торкає емоції. А це вже методи не дискусії, а пропаганди.
//На мою думку.
Ось витримка із сюжету тих подій
Цитата:
Журналисты, которые были на месте событий, пишут, что ровно в полночь спецназ превратил площадь перед парламентом на "мясорубку". По оценкам корреспондентов, на подавление акции протеста были брошены огромное количество спецназа, который действовал максимально жестко, поэтому люди просто не успевали оказать сопротивление.
Більше ось тут
і тут

За результатами: декілька осіб померлих та під 40 - травмовано.
Причому за офіційними повідомленнями влади - 2х осіб насмерть збили автомобілем одного із лідерів опозиції. Пізніше його заочно засудили, але не за смертельне ДТП, а за... "Суд пришел к выводу, что Бицадзе готовил участников манифестации к нападениям на полицию и вооружал их дубинками". Вину в смертельному ДТП, в суді, я так розумію не довели.
Деталі ось тут.
__________________
Війна - хе*ня, головне - маневри (с) Файна Юкрайна
Mister Hide вне форума  
Ответить с цитированием