Показать сообщение отдельно
Старый 15.09.2017, 23:47   #31676 (Ссылка на пост)
VoVaN
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
3/20 16/20
Today Сообщения
0/5 ssss15341
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,965
Благодарили 31,504 раз в 8,875 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от elektron6 Посмотреть сообщение
To VoVaN: Вы издали такой громкий ПУК в мою сторону, суть которого сводилась к предложению показать закон. Я процитировал его, обсуждать будем? Или Вы все-таки согласитесь, что Саакашвили грамотно воспользовался законом в сложившейся ситуации.
Якщо в тебе тхне - провітри приміщення, або помийся.

Ти знов заплутався.
Я, звісно, розумію що Чукча не читач а письменник, але все ж таки поясню. От дивись.
По-перше, це так не працює. Це працює інакше, в іншій послідовності. Розповіді про загрози життю - в останню чергу.
1) ти скоюєш порушення
2) проводяться слідчі дії
3) ...
4) тебе обвинувачують
5) ти можеш спробувати оскаржити обвинувачення, довівши що діяв у якіхось виключних умовах. Якщо цього не побачило слідство. І якщо зможеш, звісно.

По-друге, почитай визначення крайніх обставин і іншого. Якщо на кордоні прийшли озброєні терористи і почали всіх вбивати - так, ти можеш рятуватися без проходження контролю. Якщо на пункті пропуску сталося ДТП і тобі відірвало руку - так, ти можеш вимагати негайної медичної допомоги без проходження процедури. Але якщо ти чекаєш на нейтральній смузі, тебе не пускають до пункту пропуску мотивуюче це отриманою іноформацією про вибухівку - ти не можеш бігти до пункту пропуску (до вибухівки, блять) мотивуючи це порятунком. Точніше, звісно, можеш, але це наврядче буде взято до уваги як дія, мотивована крайньою необхідністю.

По-третє, я взагалі-то не про це казав, а про срані маніпуляції на тему "Польща випустила - значить ок", на чому будується мотивація в наведеном тексті. Про що і написав.

Цитата:
Сообщение от elektron6 Посмотреть сообщение
Я специально ни слова не говорил про "хулиганские действия" сторонников Михо, которые имели место на территории Украины. А Вас вообще куда-то понесло в РФ.
А чи не афігів ти раптом, га? "Хуліганскіє действія", блеать?! Державний кордон є недоторканним, і жодна й****а мразь не може його порушувати задля свого сраного політичного піару.

Цитата:
Сообщение от vald Посмотреть сообщение
Человеку дали гражданство. От предыдущего он отказался. Гражданство теперь у него одно. Как этого человека можно лишить гражданства выгнав в поле за крепостную стену, мы что живем в каменном веке или в правовом государстве. Если в чем то виноват пусть судят и назначают меру наказания.
А що, чєлавєк подав у ЄСПЛ з цього питання? Чи це нудно і не яскраво?
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.

Последний раз редактировалось VoVaN, 15.09.2017 в 23:57.
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием