Показать сообщение отдельно
Старый 14.11.2017, 18:56   #32125 (Ссылка на пост)
VoVaN
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
3/20 16/20
Today Сообщения
0/5 ssss15341
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,965
Благодарили 31,503 раз в 8,875 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от walery Посмотреть сообщение
но второй пункт читать с привязкой к первому... и к соответствующей статье конституции.
Почни з вірного розуміння термінів.
Бо по-перше "дискримінація за релігійною ознакою" це, м'яко кажучи, дещо інше, а по-друге, "світська держава" не дорівнює "атеїстична держава". "Світскість" - це: відсутність офіційної (tm) державної релігії, відсутність ураження у правах за релігійною ознакою, та відсутність мотивації дій держави релігійними переконаннями. Призначення вихідних на релігійні свята - це НЕ дія, мотивована релігійними переконаннями (звісно, якщо законодавці при цьому не стверджують що це їм Шивва звелів). Навіть при всьому моєму антиклерикалізмі та неоднозначному ставленні до вигадування нових святкових днів.

Зрештою, можливо навіть той самий курбан-байрам у москвабаді варто б вже було зробити офіційним вихідним. І не тому що так звелів Аллах, а тому що коли половина вулиць перекрита бородаями на килимках - наземний транспорт паралізовано і це викликає деякі труднощі із збереженням нормального робочого ритму та функціонування міста. Наприклад, це банально ускладнює процес переміщення себе через місто до роботи, а за умови відсутності формального та юридично-вагомого приводу для запізнення - провокує збільшення соціальної напруженості. І може так виявитися, що після зважання усіх об'єктивних факторів матеріального (від падіння ВВП на один день до зменшення амортизації громадського транспорту через те що він не ходить по перекритих вулицях) і не матеріального виду, а також купи усіляких соціальних норм і безлічі інших факторів які нам і близько не відомі, запровадження такого вихідного буде корисним. Звісно, я не стверджую що так є насправді - це був суто абстрактний приклад того випадку, коли вихідний на релігійне свято може мати абсолютно об'єктивне та матеріалістичне підґрунтя. Що має пояснювати нетотожність поміж "світскістю" та "антирелігійністю".

Цитата:
Сообщение от AC Milan Посмотреть сообщение
если говорить о праздниках, которые официальные выходные, то 3/8 это религиозные.
Ну так, з 3/4 я перебільшив. Щоправда я новий рік розглядаю як свято, похідне від релігійного. Але третина - теж непоганий результат!
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.

Последний раз редактировалось VoVaN, 14.11.2017 в 19:02.
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием