Показать сообщение отдельно
Старый 25.11.2017, 17:00   #88 (Ссылка на пост)
VoVaN
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
3/20 16/20
Today Сообщения
0/5 ssss15341
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,965
Благодарили 31,503 раз в 8,875 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от bondur Посмотреть сообщение
Почему то думал, что майнеры дают свои мощности по сети для обработки какой то тяжелой информации, типа я сижу за своим древнем ноутом и играю в последнюю гта, а за это я плачу им. Куда эти можности идут?
Лише підтримка функціонування, власне, механізму біткойну. Справа в тому, що (якщо пояснити примітивно) для забезпечення майже гарантованої надійності при відсутності обчислювального центру там використовуються "дуже паралельні" обчислення. Це дає майже гарантовану відсутність помилки/підтосовки, але ціною збільшення потрібної обчислювальної потужності на порядки.
Це приблизно як уявити що тобі потрібно перевезти з точки А у точку Б мішок піску і ти для цього винайняв десять мільйонів китайців, кожен з яких має перенести кілька піщинок, і при цьому кожен має змогу із деякою вкрай малою імовірністю залишити одну з піщинок собі у якості оплати.

Цитата:
Сообщение от daniel Посмотреть сообщение
Кто готов "начатьссебя" в поддержке украинского предпринимателя, инвестируя в KRB (Karbowanec)? У меня была мысль вкинуть 500-1000грн, не более
Цитата:
Сообщение от daniel Посмотреть сообщение
P@uk, так оно и бывает у тех, кто вкладывает в самопиар.
Закон По мене переслідує останніми днями. Я вже почав сумніватися: він дійсно такий дурний, чи просто стьобеться?...
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием
Эти 2 пользователей сказали Спасибо VoVaN за хороший пост:
bondur (27.11.2017), PhoeniXX (27.11.2017)