Показать сообщение отдельно
Старый 24.01.2018, 14:59   #10389 (Ссылка на пост)
vald
Щас сменю себе статус
 
Аватар для vald
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 18/20
Today Сообщения
0/5 sssss2896
Благодарил(а): 2,993
Благодарили 3,233 раз в 1,248 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 52 vald скоро в модераторыvald скоро в модераторыvald скоро в модераторыvald скоро в модераторыvald скоро в модераторыvald скоро в модераторыvald скоро в модераторыvald скоро в модераторыvald скоро в модераторыvald скоро в модераторыvald скоро в модераторыvald скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от VoVaN Посмотреть сообщение
І чого ж це так схоже на месаджі з-запоребрикових ЗМдІ?
Не вижу ничего из за поребрика в этой статье. А вижу как слово Миша действует на тебя как красная тряпка, а слово Порошенко как одеяло.

и еще про госдеп и внешнее управление:
Колишній віце-президент США Джо Байден поділився своїм досвідом переговорів у Києві.

Байден розповів, як давав Порошенку 6 годин на звільнення Шокіна

Про це він заявив, виступаючи у Раді з міжнародних відносин США, повідомляє "Голос Америки".
"Я відчайдушно схвильований регресом у боротьбі з корупцією у Києві", - сказав Байден.
В якості прикладу того, як важливі зміни можна запровадити за короткий час, він навів історію зі звільненням генпрокурора Віктора Шокіна.
"Я їздив до Києва 12-13 разів, і врешті мав оголосити, що ми пропонуємо ще один мільярд доларів кредитних гарантій. Я отримав обіцянки від Порошенка та Яценюка, що вони вживатимуть кроків щодо генерального прокурора, але вони цього не зробили", - розповів Байден.
"Я пішов на прес-конференцію і сказав: ми вам не даємо мільярд доларів. Вони мені кажуть: Ви не маєте таких повноважень, ви – не президент, президент казав, що дасть. Я такий: дзвоніть йому. Я сказав, що ви не отримуєте мільярд доларів. Я сказав: я їду через 6 годин, якщо ваш генпрокурор не буде звільнений до того часу, ви не отримуєте грошей. І той сучий син був звільнений. І на його місце поставили того, кому на той час довіряли", - додав він.
Байден зазначив, що на той час українська влада провела деякі дуже важливі необхідні інституційні і кадрові зміни.
"Але одна з трьох необхідних інституцій зараз відходить на задній план. Антикорупційний суд. Але вони обіцяли, що цього не станеться", - заявив він.

--------------------

Страшний антикорупційний суд. Чому Україна свариться з Заходом

Україна стоїть на порозі великої політичної битви.
На відміну від решти баталій останніх років, протиборчими силами виявилися не різні табори українського політикуму, а весь правлячий клас країни та її західні партнери.
Причиною напруги, яка з небаченою силою спалахнула на початку нового року, стало питання створення Антикорупційного суду...................
__________________
Ввічливість це правило поведінки в крузі добре озброєних джентльменів. Вільні люди мають зброю - раби ні.

Последний раз редактировалось vald, 25.01.2018 в 00:47.
vald вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю vald за этот пост:
rezonat3 (25.01.2018)