Показать сообщение отдельно
Старый 29.03.2018, 20:23   #6282 (Ссылка на пост)
Lester
Гаденыш
 
Аватар для Lester
Пол:
 
Активность Longevity
3/20 16/20
Today Сообщения
0/5 sssss4648
Благодарил(а): 2,442
Благодарили 5,834 раз в 2,093 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 78 Lester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторыLester скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от bondur Посмотреть сообщение
Все что у него на канале. Смотрите, вникайте. Помогает Схемам доносить разоблачения про Петра.
Подивився, перше відео - він почав розповідати про себе, Фєйгіна, т.ін., не цікаво, інше - про "Схеми", ще одне - знову "Схеми", ну так я й без нього їх можу подивитися, в оригіналі, а не в переказі і з недоречними коментарями. Добре, подивився ще одне відео - глузування з Порошенка, що відкриває дитячий садок. Глузування цілком справедливе, але це не "правда", а просто коментування того, над чим і так всі давно сміються. Але маю визнати, це вже не той Шарій, що раніше займався відвертою маніпуляцію у більшості відео, він таки виріс, і це йому в плюс, але і нічого корисного, або навіть цікавого, я сходу в нього не знайшов, краще дивитися ті самі "Схеми".
__________________
- Слава Україні! - закричали они, вместо приветствия.
- Что это за фашизм?! - возмутился журналист Гундырев. - Откуда у них столько ненависти к русским?
Lester вне форума  
Ответить с цитированием