Показать сообщение отдельно
Старый 30.03.2018, 22:56   #6293 (Ссылка на пост)
VoVaN
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
3/20 16/20
Today Сообщения
2/5 ssss15342
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,965
Благодарили 31,504 раз в 8,875 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от bondur Посмотреть сообщение
Та.. Несколько миллионов евро, да еще и чужих денег распилили.
До речі тут цікаво. Якийсь час тому (не пам'ятаю вже точно. Нехай буде 2015) був у Херсоні якийсь грантовий проект із таким саме результатом.
Потім я підходив до деяких депутатів із приватними бесідами щодо усяких класних ідей з норми (зокрема по монетизації пільг, станом на 2016, безготівку у транспорті, тощо). Приблизно так:
Цитата:
- ото ідея є в народу. *ідея*
- класно б. Тільки це десь %н% мільйонів, ми вже приблизно прораховували таке. Небагато, але з бюджету не вийде.
- може під грантову програму? Містер Хайд оно грантову програму знайшов, нібито підходить. Потрібно лише розрахунки зробити початкові та подати план.
- воно-то так, бачив я ту грантову програму. Але я **ав у це лізти: знов десь щось про**уть, а на мене потім усі шишки, як на цього, коли фейл вийшов. Нє, я після того фейлу із грантом туди не полізу, нафіг-нафіг.
І це я можу бути впевненим що у даному випадку модель була не "нема відкату - нема інтересу". П - Політика, блять.
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием