Показать сообщение отдельно
Старый 20.04.2018, 11:10   #33815 (Ссылка на пост)
VoVaN
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
3/20 16/20
Today Сообщения
0/5 ssss15341
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,965
Благодарили 31,504 раз в 8,875 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от walery Посмотреть сообщение
т.е. то шо "государство не вмешивается в деятельность..." это пох да?
На скільки я пам'ятаю, на Котрєарха Пєріла (в.о. голови правління ЗАТ "РПЦ") накладено санкції і йому заборонено в'їзд в Україну. Уявляєш яке адове втручання?

walery, Turismo, годі вже. Припиняйте дилетантську суперечку - ви обидва не володієте ситуацію достатньо системно аби щось аргументовано вирішити. Я вас розсудити теж не можу, позаяк теж не володію

Втім, якщо цікаво, можу висловити дві абстрактні думки на тему "у будь-якій незрозумілій ситуації...".


Алсо, дві статті по темі: [1],[2]. З однієї з яких ми, наприклад, раптом дізнаємося що президент не лише України заклопотався цім питанням, та й ініціатива-то не дуже вже і його. І що окрім незручних питань про втручання існує ще декілька вузьких та ризикових місць.

ПС
Ммм, холівар IRL? Такого я ще не пробував. DEUS VULT!111 *запасся попкорном*
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием