Показать сообщение отдельно
Старый 26.04.2018, 20:35   #636 (Ссылка на пост)
VoVaN
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
3/20 16/20
Today Сообщения
0/5 ssss15341
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,965
Благодарили 31,504 раз в 8,875 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от walery Посмотреть сообщение
а популярная статья для хомячков с явным пропагандистским уклоном это совсем другое, ты не находишь?
Це лише симетрична відповідь сарказмом щодо зрадойобських тез які обільно використовувалися до безвізу, чого ти так збудився )))

Цитата:
Сообщение от walery Посмотреть сообщение
а хомяки широкие массы про эти факты знают да? и понимают шо фразу "26 миллионов украинцев" надо понимать не буквально
Щось ти зовсім усіх ідіотами вважаєш. Не треба так!

Цитата:
Сообщение от walery Посмотреть сообщение
а делить на 200? а может 300?
отакой я подлый манипулятор, никаких фактов не имею и с математикой не знаком :(
и ваще ватник конченый.
Цікава оцінка. А с***ль 200-300, а не сто мільйонів? Ти хочеш сказати що УСІ переходили кордон по 200-300 разів? Ну тоді так, є якісь проблеми, або із математикою, або ще з чимось. Хоча, до речі, я не стверджував що ти тут свідомо маніпулюєш щодо цього чи розповсюджуєш вату*.
Взагалі-то є по-перше порівняльна статистика (тобто у інші роки), а по-друге - статистика по областях. Перша є у статті, друга десь тут спливала теж, мені зараз лінь шукати. Це дає можливість здебільшого відсіяти чолноків з оцінки. Але ж, звісно, ти не будеш цього робити, так?...

Ну нічого, з 2019-го на скільки я пам'ятаю мають почати діяти митні обмеження і твоє "200-300" стане не актуальним.

Цитата:
Сообщение от walery Посмотреть сообщение
дискуссию готов продолжить если предоставишь пруфов с количеством уникальных пересечений границы.
Звучить як чайник Рассела.
До речі, чому лише безвіз? Це не таке вже і показове явище, так, приємний бонус. А щодо інших аргументів викриття якісь будуть?

* - На мою думку - це просто поширена зараз тенденція сприйняття інформації, коли будь-яка новина у позитивній конотації викликає досить закономірний скепсис. Втім, проблема полягає у тому, що коли у інформпросторі будь-яка новина у позитивній конотації регулярно стикається із шквалом закономірного скепсису у поєднанні із агресивними ватними вкиданнями та просто ідіотськими коментарями місцевих божевільних (які примудряються змішати з гівном будь що) - виникає підсвідомий зв'язок поміж позитивними новинами та негативною реакцією. І це проблема, бо це деморалізує, демотивує та викликає стрес. Негативні новини і так викликають більш потужну емоційну реакцію, а якщо ще й привчити себе не реагувати на позитивні - то взагалі можна Данієлєм стати.
Схоже, це мало хто розуміє.
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием