Показать сообщение отдельно
Старый 08.08.2018, 21:41   #34356 (Ссылка на пост)
VoVaN
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
3/20 16/20
Today Сообщения
0/5 ssss15342
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,965
Благодарили 31,504 раз в 8,875 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
Цитата:
Сообщение от FuZZy Посмотреть сообщение
Дичь какая-то.
Особливо те, що ти це сюди приніс. Щось зовсім нюх втратив.

Цитата:
Сообщение от Борман Посмотреть сообщение
Я надеюсь МВФ после такого опомниться и больше не даст нам денег!
"На зло матері відморожу вуха".
Аналогія така собі, але рівень логіки аналогічний.

Цитата:
Сообщение от walery Посмотреть сообщение
казнить гада...
Як шкода що доводиться витрачати час на суди, замість розстрілу на місці, та ще й діюче законодавство таке що майже завжди можна знайти лазівку (якщо адвокати мотивовані), правда ж?... От якби одразу усіх поганих можна було б розстріляти - тоді б було добре.
Тож повторю свою тезу: погана робота сторони звинувачення та найдрібніші процедурні косяки/помилки упродовж усього провадження - неприпустимі, бо дають змогу на них виїхати. В принципі, їх можна розглядати як саботаж.

Ну і хто цим сильно не вдоволений - може влаштувати/долучитися до мітингу проти Сабакова та Луцика. Це було б справедливо та доцільно, я б це навіть підтримав. Вони хотіли показухи - облажалися із процедурою - вони крайні.
Але ж 95% більш ніж на попиздіти на форумі про зраду не здатні - отож маємо те що маємо.

Цитата:
Сообщение от Turismo Посмотреть сообщение
да не ссыте, решение будут обжаловать. Три статьи на него вроде заведены. На рабочее месте его не пускают.
На скільки я пам'ятаю, під час касаційного розгяду (тобто після апеляції, що йде після першого судового рішення) рішення попередньої інстанції залишається у силі, а не призупиняється як у випадку апеляції. Тобто не пускати - не законно.
Можу і помилятися.
Ну і так, той випадок, коли у суспільній свідомості вихід з КПЗ під заставу на час слідства - тотожний "відкупився від усіх звинувачень і тепер вільна людина із незаплямованою репутацією", а суд про порушення під час звільнення "скасовує" те через що це звільнення сталося.
*зітхає*
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием