Показать сообщение отдельно
Старый 01.07.2008, 17:09   #78 (Ссылка на пост)
Frez
Местные мы
 
Аватар для Frez
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 17/20
Today Сообщения
0/5 ssssss501
Благодарил(а): 69
Благодарили 354 раз в 146 постах
Галерея: 5
Вес репутации: 20 Frez ну просто молодецFrez ну просто молодецFrez ну просто молодец
Манчестер - Інтер
- М'яч влучає в стінку воріт
- Джоркаєф Щось розбігався цей французський диригент!
- Якщо я не помиляюсь, помиляється Лі Діксон
- Гравці "Інерціонале"
- Набагато менше бігають насамперед англійські півзахисники, адже вони вже попереду
- Уже знаходячись у падінні, точніше падаючи на. газон.
- Тут він збивав Бенуа Кое не по правилам.
- Рой Кін,. на мій погляд, більш цікавий гравець попереду, ніж: Франческо Колонезе
- Практично однаковий час володіли м'ячем футболісти "Манчестеру" і "Мілану".
- Нікола Вентола був травмований і до того ж ще й лікувався
- Збивають Роберто Баджо - це дуже цікаво.
Франція - Україна
- У стартовому складі під 6-м номером був зазначений Василій Кардаш, але ми пильно подивились наполе і вирішили, що під цим номером грає Андрій Гусин.
- Упав і лежить Робер Пірес. Що, потрібна допомога арбітра?
- Щось зараз підказує Олег Лужний Юрію М... Андрію Гусину. (а зто был Ковалев)
- Це заповітна мрія чемпіонів світу - здобути перемогу у матчі з лідером групи - збірною України!
- Дуже небезпечно діяв Фаб'єн Бартез! Порушення правил не було.
- (Конец первого тайма) Сергій Попов. Уперше називаю це прізвище, адже у стартовому протоколі під 7-м номером значився Сергій Ковальов. То що ми нарешті розібрались зі складом нашої команди?.. Ні, доведеться в перерві ще уточнювати.
- Бачите, як добре відтягнувся Сергій Ребров!
- Дуже одноманітно діють чемпіони світу - усією командою пішли вперед.
- Олегу Лужному не сподобався мя'ч і він вибив його за межі поля.
- Сергій Ковальов, на жаль, не зможе продовжити гру. На заміну вийде Сергій Попов (а он уже на поле с первых минут). Ні, знову НАС ввели в оману - виходить Віталій Косовський
- Після того, як йому надали допомогу, на МАЙДАНЧИКУ знову з'явився Біксант Лізаразю.
- Грамотно, спокійно, впевнено Віталій Косовський віддає м'яч у боротьбу
- Так швидко розгортаються події сьогоднішнього матчу, що інколи не встигаєш охопити поглядом увесь стадіон.
- Ситуація у цій відбірковій групі стає загрозливою для Роже Лемера..
Iншi:
- це була передача пiд пас
- я гадаю, що якби м'яч влучив у штангу, то був би гол
- при такiй грi все може вирiшити один-єдиний гол (при счете 3:1)
- i ось замiна, але це вже, так би мовити, "тактична замiна", хоча я особисто не розумiю, що значить "тактична замiна"
- цiкаво вiн зупинив м'яч - задньою частиною спини
- ну тут його вже звичайно б'ють по головi... ногами
Наголошую ще раз:
Вельмишановні вболівальники я стараюсь в ході коментування матчу висвітлювати не тільки події на футбольному полі, але й деякі політичні новини і т.п, тому коментар може Вам здаватись нудним. Але де Ви ще в світі знайдете такого коментатора, який скажімо "безкоштовно" висвітлює й інші події в світі.
Мені приємно коментувати будь-який матч, співпрацювати з режисером трансляцій Миколою Рябовим (Шкода, що його немає на Чемпіонаті). Він, як і я завжди вчасно акцентує увагу на основних моментах матчу. Щодо того, щоб мене відсторонити від коментування - то тут на превеликий (Ваш) жаль нічого не вийде. Я - Заслужений Коментатор України, і сам вирішую чи буду коментувати матч чи ні. Вчорашній матч (Англія-Франція) я не коментував, оскільки готуюсь коментувати решту матчів групового турніру ЧЄ.
До зустрічі в ефірі сьогодні о 18.50...
Дивимось на секундомiр. 35 хвилина йде матчу. Рахунок, як i ранiше, нннуль, нннуль!
Дивимось на секундомiр. Йде 38 хвилина матчу. Рахунок, як i ранiше, нннуль, нннуль!
"Металург" Донецьк - "Дніпро"
- В стінці 5 дніпропетровців; це може бути небезпечно.
- Рахунок матчу 3-1. Глядачі вже побачили 3 голи в першому таймі і 2 в другому.
Одна половина поля зелена, а от інша виглядає не кращим чином.
- Ребров. так би мовити, часто має звичку подавати кутовий з лівого кута ігрового поля.
- Каха Каладзе чітко перетнув шлях м'ячу.
- Гус Хіддінк та Кларенс Зеєдорф, хоча обоє, як кажуть, голандці, але спільної мови у складі "Реалу" знайти не змогли
- У карколомному стрибку Бодо Ілгнер рятує цього разу вже ворота мадридського "Реала".
- Цього разу без порушення правил Олег Лужний виносить за межі поля Роберто Карлоса.
- У іспанському чемпіонаті "Реал" на багато очок. відстає: від свого постійного суперника... ледь не ворога -"Барселони".
- Іспанські журналісти звичайно знали Реброва, і Шевченка, але просили показати нас саме їх.
- Не важко сказати, чи було положення поза грою, але боковий арбітр це зафіксував
-Роберто Карлос перейшов до складу Реалу, а Каха Каладзе відправив м'яч за бокову лінію
- Такий сильний удар був у Роберто Карлоса, що від рук Олександра Шовковського кияни вибивають м'яч за межі поля.
- Непогана передача Віталія Косовського прямо в руки Бодо Ілгнера.
- Небезпечно зараз біля ворот Олександра Шовковського втомилися наші хлопці.
- Невдоволення на трибунах зараз зайве.
- Я впевненний, що якщо в по поліції це ще можна якось пояснити, то у людських вимірах повинна переважати честь і совість
- Флеш-інтерв'ю - це блискавичне інтерв'ю тривалістю 90 секунд. Надіюсь, Сергій Ребров прийде на нього.
Frez вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю Frez за этот пост:
toyotik (30.08.2008)