Показать сообщение отдельно
Старый 27.05.2006, 10:59   #158 (Ссылка на пост)
fingerpicker
Музыкантище)))
 
Аватар для fingerpicker
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 20/20
Today Сообщения
0/5 sssss2229
Благодарил(а): 3,845
Благодарили 3,254 раз в 1,003 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 54 fingerpicker скоро в модераторыfingerpicker скоро в модераторыfingerpicker скоро в модераторыfingerpicker скоро в модераторыfingerpicker скоро в модераторыfingerpicker скоро в модераторыfingerpicker скоро в модераторыfingerpicker скоро в модераторыfingerpicker скоро в модераторыfingerpicker скоро в модераторыfingerpicker скоро в модераторыfingerpicker скоро в модераторы
Отправить сообщение для  fingerpicker с помощью ICQ
Цитата:
Сообщение от :-)
Я там кажется говорил "что за заставляет их быть *неформальными*? почему ы им не быть самими сабой, т.е. *формальными*, как все нормальные люди....
ЗЫ я сам слушаю очень много металла, панка, рока, но таким я почему то не становлюсь... почему?
Музика тут ні до чого. Так історично склалося, що рок-н-ролл в свої часи об'єднав молодь, яку не влаштовувала тодішня система. Крім того, музика в нашому суспільстві більш популяризована, ніж інші форми мистецтва, тому вона залучає більші маси молоді.
Що змушує людину біти неформальною? В тому і справа, що нічого не змушує. Це власний вибір людини. Тому особисто в мене відношення до людей базується на внутрішньому світі, а не на зовнішніх проявах. Тобто, я не проводжу лінію "нормальний - неформальний" взагалі. Чого тобі і раджу.
fingerpicker вне форума  
Ответить с цитированием