Показать сообщение отдельно
Старый 09.04.2010, 21:17   #79 (Ссылка на пост)
Lelichek
Lel'kawood
 
Аватар для Lelichek
Пол:
 
Активность Longevity
1/20 18/20
Today Сообщения
0/5 ssss10793
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,536
Благодарили 18,734 раз в 4,919 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 213 Lelichek скоро в модераторы
Lelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторыLelichek скоро в модераторы
Отправить сообщение для  Lelichek с помощью ICQ
Цитата:
Сообщение от Frez Посмотреть сообщение
О, як я люблю таку "об'єктивність" та "зважений" підхід до постінгу.
На скаєвських торентах свіжак завжди раніше ніж на порталі, адже на трекерах релізи від десятків людей, а на порталі тільки від двох адмінів. Плюс на торентах немає упору на якусь певну тематику. Це як смартфон, на ньому є все, але все не середньої якості. В той час як на спеціалізованому порталі упор тільки на фільми, причому все одно буде фільм дивитись 100 людей чи 5. Тому вибір фільмів значно різноманітніший. Виставляємо будь який фільм під замовлення. Тому на портал заходять багато цінувальників кіно, в той час, як на трекерах здебільшого любителі попсових фільмів, серіалів, камеді шоу.
І головне, я ж не кажу, що у нас трекери лажа а фільмпортал - тру. Кожен ресурс бере своїми плюсами. І чим більше цих ресурсів, тим більше буде юзверів у локалки. Це закон ринку.
чето я всеравно никак понять не могу чем тогда фильпортал лучше....если ты сам даже говоришь что весь свежак на торенте...
я вот например телик не смотрю... вернее меня бесят перерывчики на рекламку, поэтому все передачи, например БУМ, качаю с ТОрента ....
или камеди клаб.. ТНТ у нас нет... опять же торент в помощь
того же Хауса...
__________________
Ты какой-то загадочный... толи еб№%утый.. толи сказочный =)
Lelichek вне форума  
Ответить с цитированием