Показать сообщение отдельно
Старый 27.08.2015, 18:40   #3723 (Ссылка на пост)
Antena
Sandra Nasić
 
Аватар для Antena
Пол:
 
Активность Longevity
0/20 19/20
Today Сообщения
0/5 ssss16201
Адрес: Я везде
Благодарил(а): 10,606
Благодарили 16,152 раз в 5,590 постах
Записей в дневнике: 10
Галерея: 0
Вес репутации: 202 Antena скоро в модераторы
Antena скоро в модераторыAntena скоро в модераторыAntena скоро в модераторыAntena скоро в модераторыAntena скоро в модераторыAntena скоро в модераторыAntena скоро в модераторыAntena скоро в модераторыAntena скоро в модераторыAntena скоро в модераторыAntena скоро в модераторыAntena скоро в модераторыAntena скоро в модераторыAntena скоро в модераторыAntena скоро в модераторыAntena скоро в модераторы
Отправить сообщение для Antena с помощью Skype™
Цитата:
Сообщение от vald Посмотреть сообщение
Олександр Карась
и еще такое мнение тоже.


Тарас Чмут
3 ч ·
Хочете знати чому ми не можемо виграти цю війну? Тому що ми програємо її інформаційну складову. А програємо ми їЇ не через якісну роботу ворога, ні, ми самі ж себе топимо. Ми шукаємо "сенсації", не перевіряємо інформацію і постимо її - постимо, не задумуючись за наслідки.
Сьогодні на всій лінії оборони було гаряче. І сьогодні начальник штабу 5-го батальйону ДУК Олександр Карась на своїй сторінці у ФБ дає інформацію, що у 72-й Бригаді та 41-му батальйоні 21 (!!!!) 200-й, та ще більше 300-х. Що командування приховує цю інфу та не спішить її оприлюднювати (замовчуюють втрати, мовляв).
21 чоловік це такі собі реально величезні втрати. Цю інформацію передруковують ряд провідних ЗМІ і починається нагнітання #ЗРАДИ.
Пишу своїм друзям з 72-ї, пише у Київ офіцерам, і намагаюся розібратися... І на виході отримує в ТРИ РАЗИ МЕНШІ втрати!!! Мені озвучують цифру у 6 200-х. 6 чоловік для однієї бригади це дуже серйозні втрати, 6 родин не побачать своїх чоловіків, своїх захисників...
Але це 6, це ніяк не 21. І ніяк не замовчування втрат, просто НЕ МОЖНА НЕ РОЗІБРАВШИСЬ ХТО, ЯК І ДЕ загинув нашвидкоруч давати інфу про такі речі. У нас в батальйоні було 2 200-х, мені пів дня половина батальйону говорила про 6 загиблих, але я не погнався за сенсацією і не запостив це, вирішив зачекати... І... І прийшла якісна інфа про 2 загиблих. А могла б бути сенсація, сотні репостів і т.д. - ЗРАДУ маси набагато якісне розносять аніж перемогу...
Який висновок? Не варто спішити у питання людських життів...
P.S.6 200-х НЕ є офіційною та достовірною інфою щодо втрат. Це лиш та інфа що є у мене, от і перевіримо наскільки вона точна
__________________
У каждого своя мудрость, в зависимости от склада души. Моя для меня столь же бесспорна, как ваша для вас.
Мартин Иден
Antena вне форума  
Ответить с цитированием
Эти 3 пользователей сказали Спасибо Antena за хороший пост:
Estet (27.08.2015), intel64 (27.08.2015), ustas (27.08.2015)