Показать сообщение отдельно
Старый 16.11.2017, 00:33   #1108 (Ссылка на пост)
VoVaN
Si vis pacem, para bellum
 
Аватар для VoVaN
Пол:
 
Активность Longevity
3/20 16/20
Today Сообщения
0/5 ssss15341
Адрес: Херсон
Благодарил(а): 9,965
Благодарили 31,503 раз в 8,875 постах
Галерея: 0
Вес репутации: 345 VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
VoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторыVoVaN скоро в модераторы
Коли щось пішло не так

Название:  pysch-pysch.png
Просмотров: 210

Размер:  50.7 Кбайт
Название:  ololo.jpg
Просмотров: 223

Размер:  138.5 Кбайт
Я художник, я так бачу!

Там, взагалі-то, мала бути MIC5205-3.3. Ось вона:
Название:  corpses.jpg
Просмотров: 225

Размер:  108.4 Кбайт
Такі маленькі і такі мертві.

Запаяв першу, перевіряю живлення - вийшов дим. Почухав потилицю, випаяв, продзвонив - коротке. Розпаяв обв'язку, усе перевірив, запаяв знову, ще раз перевірив, продзвонив, завантажив даташити на мікросхему від різних "видань", звірив - усе відповідно. Перевірив маркування. Запаяв нову мікросхему, подав живлення - вийшов дим. Взяв третю, запаяв на дротах лише вхід та землю, подав живлення - пихнула.

Плюнув, дістав із старих залишків LK112. На диво піни майже співпали, щоправда із обертом на 90 градусів Якось так, тепер працює.

Що це було - я хз, ще не стикався із такою зрадою. Якщо що, MIC5205 брав на "Імраді".

Цитата:
Сообщение от kabani Посмотреть сообщение
да не очень эти машины под печать на пленке подходят, но если используем шо есть-то рекомендую тонер (из бюджетных конечно) колор вэй премиум 1102, можно купить банку и заправить самому или к статику обратиться, там еще фотобарабан важен, какого производителя, ну и как все 1005-ые картриджи любят новый магнитный вал (при бледной печати)
Та якби ж то лише блідий друк ) Це була друга проблема. Перша - те що тонер подекуди взагалі був відсутній, ніби шматками повідпадав.
От, навіть тему щодо цього знайшов, зі слайдами.
__________________
У світі багато брудного й заразного,
Але той хто хоче - лишається чистим.

Последний раз редактировалось VoVaN, 16.11.2017 в 09:03. Причина: Імрад же
VoVaN вне форума  
Ответить с цитированием
Сказали Спасибо пользователю VoVaN за этот пост:
Debian (16.11.2017)