Форум Херсона. Форум Херсонской молодежи.

Форум Херсона. Форум Херсонской молодежи. (http://forum.norma4.net.ua/)
-   Флейм (http://forum.norma4.net.ua/fleim/)
-   -   !!!НЕ ДЕРЖЫ В СЕПЕ!!! 😠 (http://forum.norma4.net.ua/fleim/943-ne-derzhy-v-sepe.html)

zwitter 21.01.2023 21:05

ти шо з туапсе пишеш?

P@uk 22.01.2023 08:35

из уренгоя.

но вобще конечно за год стал бродягой-кочевником - от мукачева и львова до славянска и бахмута, от житомира и киева до одессы и запорожья. а если учесть то факт что война застала на левом берегу и месяц пришлось скитаться по олешкам, гопрам и морям пока не получилось вернуться в херсон, то можно и за мемуары сесть. но рановато пока

zwitter 25.01.2023 19:55

Цитата:

Сообщение от P@uk (Сообщение 1437717)
из уренгоя.

но вобще конечно за год стал бродягой-кочевником - от мукачева и львова до славянска и бахмута, от житомира и киева до одессы и запорожья. а если учесть то факт что война застала на левом берегу и месяц пришлось скитаться по олешкам, гопрам и морям пока не получилось вернуться в херсон, то можно и за мемуары сесть. но рановато пока

my heart goes to you, bro.

Hotab 29.01.2023 13:42

Давно ожил форум?

SeMeN 29.01.2023 20:52

Цитата:

Сообщение от Hotab (Сообщение 1437733)
Давно ожил форум?

Где-то вот в этот момент

Hotab 31.01.2023 13:14

Ясно.
По Карамели тоже включился , но пока глухо.

В Херсон после освобождения заезжал на одну ночь. Печально все. И дом пустой практически.
Я в строю. Летаю. Только не на боевом, их практически нет уже, а на медэвакуацию.

Helena 03.02.2023 12:27

Дякувати, й Хотаб на зв'язку.

Рада бачити й чути.

Helena 03.02.2023 19:50



Почесав затылок, юзер дописал через 1 минуту
Відео про пошук Ірини

Хто ще шукає рідних, знайомих, друзів, наприкінці є інформація. Вона хоча б трохи обнадійлива

mr_Arm 15.02.2023 18:20

Всем привет, я тоже отметиться. Без дела не сижу.

Школьник 13.05.2023 19:05

Сегодня у Карамели ДР и год как ее захватили в плен, никогда бы не подумал, что узнаю подробную инфу о ней при таких печальных обстоятельствах :(

alexandrius 14.05.2023 12:53

Русня - пидарасы.

Я тут годами форсил тему "пидарасия сегодня" с контекстом "оттуда любая дичь может прилететь", но такого звиздеца и представить себе не мог.

Нет такого дна, которое русня не в состоянии пробить.

Слава Україні!

Вистоємо. Працюєм хто де і як може, донатим ЗСУ, виховуємо дітей, віримо в Перемогу.

VoVaN 18.05.2023 21:42

Цитата:

Сообщение от Школьник (Сообщение 1437955)
Сегодня у Карамели ДР и год как ее захватили в плен, никогда бы не подумал, что узнаю подробную инфу о ней при таких печальных обстоятельствах :(

Шо там Шарій?

Школьник 19.05.2023 08:57

Цитата:

Сообщение от VoVaN (Сообщение 1437965)
Шо там Шарій?

каже шо Володя надто дотепний

VoVaN 20.05.2023 00:45

Цитата:

Сообщение от Школьник (Сообщение 1437966)
каже шо Володя надто дотепний

То раз вам так весело - візьміться із ним за ручки та вийдіть у вікно.

Школьник 20.05.2023 10:24

Цитата:

Сообщение от VoVaN (Сообщение 1437967)

Ну допустим, а шарий тут причем? у вас с ним кстати последние 2 года перед войной была одинаковая риторика про то шо зельц мудак и отпетый зраднык

Hotab 18.06.2023 19:12

Цитата:

Сообщение от VoVaN (Сообщение 1437967)

Для цього треба яйця. А прорашистської піздоти їх нема.

В 19 році сусід по підʼїзду в осбб-чаті не приховував, що воно проти майданутих, «самі вінавати» . В 2020-2021 його бачив в українському однострої, але не зміг тоді ніяк роздивитись, що на шевронах, що за структура така.
А нещодавно дізнався ….

⚡Судитимуть колишнього співробітника виправної колонії Херсона

Після окупації Херсона працівник виправної колонії погодився працювати в окупаційній «Північній виправній колонії №90» на посаді заступника начальника колонії.

Потім він став першим заступником начальника «Херсонского следственного изолятора».

Наразі вінзнахощиться на ТОТ

А також:

https://wanted.mvs.gov.ua/searchpers...23125518691381


Люди не міняються , і широкомасштабна агресія нічого не змінила в головах. Да, Школьник?

Школьник 19.06.2023 09:24

Цитата:

Сообщение от Hotab (Сообщение 1438006)
Люди не міняються , і широкомасштабна агресія нічого не змінила в головах. Да, Школьник?

В моїй багато чого змінилось, і я багато чого переосмислив, але нічого не змінилось в оцінці тебе як людини, я досі вважаю тебе тупим долбойобом чисто за людські якості

Hotab 19.06.2023 17:23

Цитата:

Сообщение от Школьник (Сообщение 1438010)
В моїй багато чого змінилось, і я багато чого переосмислив, але нічого не змінилось в оцінці тебе як людини, я досі вважаю тебе тупим долбойобом чисто за людські якості

Це добре, що переосмислив. Чим менше дебілів яким ти виріс, тим менше шансів що це все знов повернеться.
А твоє ставлення до мене у мене в системі цінностей стоїть на … ні, взагалі його там нема.

А піздота шаріковська, у якої було «всьо нєаднозначна», яку прийшли «асвабаждать», тепер лицемірно пише «save caramel” . Вина таких підармотів лише написами не змивається.

Школьник 19.06.2023 18:01

Цитата:

Сообщение от Hotab (Сообщение 1438011)
А піздота шаріковська, у якої було «всьо нєаднозначна», яку прийшли «асвабаждать», тепер лицемірно пише «save caramel” . Вина таких підармотів лише написами не змивається.

Процитируй где я говорил что не все так однозначно, и у кого я просил меня освобождать, если ты забыл я уже 5 лет живу на западной Украине, в Херсоне ты хотя бы теоретически мог бы меня записать в ждуны, но сюда я ехал понимая что тут вполне себе все однозначно

elvispreasley 31.08.2023 14:07

Вітаю усіх мешканців Нормача. Останнього разу сюди заходив років може з 10 назад. Був неймовірно радий побачити пости від Хотаба та Вована, бо звісно ж знав, що вони у строю з самого початку.
За Карамель знаю з моменту викрадення та слідкую за розвитком подій, щиро сподіваючись на скоріше її повернення додому.
Швидко передивився активність ресурсу та з сумом відзначив, що колись строкатий, буремний та повний життя Нормач, наразі нагадує свою бліду тінь - наче Місто, мешканці якого роками вдихали в нього сили, накачуючи жартами, дружніми теревенями, та (який жеж "Нормач" без цього?) неприпиняючимися срачами.
Що ще сказати навіть не знаю... Віримо, чекаємо, робимо усе можливе, щоб Перемога настала якомога скоріше, хоча в мене особисто у голові досі не вкладається те - яка ціна за неї вже заплачена та скільки ще чекає попереду...
І звісно ж ненавидимо йоб@ну русню! Хай скоріше здохне кожна паскуда у свому їбучому гниднику!

з.і: Подивився історію своїх повідомлень і виявилось, що останній раз був тут близько 3ох років тому. А здається, що дійсно пройшло щонайменш років 8...

Santa 02.09.2023 09:01

Опасно в городе, все выехали

alexandrius 04.09.2023 21:35

Ну, не всі... Але багато.

Helena 03.12.2023 00:36

Цитата:

Сообщение от alexandrius (Сообщение 1437956)
Я тут годами форсил тему "пидарасия сегодня" с контекстом "оттуда любая дичь может прилететь", но такого звиздеца и представить себе не мог.

Про це історія України кричала. Але ж зараз довелося пройти цей виклик на власному досвіді


Время на сервере: 16:01.

vBulletin 3, Copyright © 2000-2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Русский перевод: zCarot, Vovan & Co